Penzion Salaterhof *** ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 600 Kč

Popis

O hotelu
útulný penzion se 17 pokoji, společenskou místností, recepcí, jídelnou, loukou s lehátky a slunečníky. Obchod s produkty z vlastní produkce. WiFi v celém penzionu zdarma. Za poplatek prádelní servis.

Lokalita
klidná, pouze cca 200 m od centra městečka Embach.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 20 minut

Popis pokojů
nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, kabel. TV, župany pro dospělé k zapůjčení zdarma, fénem, balkonem.

Dvoulůžkové pokoje: pro 2 os.Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
polopenze plus: snídaně formou bufetu (7.30-9.30 h.), k večeři výběr z menu o 4 chodech, nebo formou bufetu. 14-16 h. odpolední svačina, obědový balíček je možné sestavit u snídaně. Džusy nebo šťávy během večeře. Produkty z vlastní produkce.

Aktivity v hotelu a okolí
1x týdně průvodcované túry organizované místním turistickým spolkem, k zapůjčení hole na nordic walking, venkovní stolní tenis. Možnost využití zdarma horského minigolfu.
pro rodiny: dětské hřiště s trampolínou, houpačkou a pískovištěm, minizoo (lamy, ovce, kozy, slepice a koně). Každé dítě od 3 let bude mít na starost během pobytu jednoho zajíčka. Vybavení pro nejmenší (ohřívačky lahví, dětská postýlka, židle, golfové kočárky) k zapůjčení dle dostupnosti.


Mapa

Fotogalerie