Pension St. Leonhard - zima/jaro ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 760 Kč

Popis

V srdci úchvatného národního parku Vysoké Taury v Salcbursku leží v nadmořské výšce 1000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein. Jeho charakteristickou podobu vytvářejí nádherné historické stavby z období „Belle Epoque“, které harmonicky zapadají do vysokohorského prostředí s impozantními horskými masivy. Bad Gastein je ideální místo pro dovolenou v každém ročním období. Je to místo, které leží nad hranicí mlhy a je vyhledávané pro své léčebné klima a mimořádně zdravý vzduch. Jeho atraktivita tkví především v neuvěřitelně pestrém spektru sportovních a rekreačních aktivit, které doplňují nesčetné nabídky v oblasti lázeňské. Není nic krásnějšího, než se po dni vyplněném pohybovými aktivitami oddat lázeňským rozkoším ve Skalních termálních lázních, které nabízejí terapie rozdělené do šesti tematických okruhů. Jsou zde i světově proslulé Bad Gasteinské léčebné štoly, které jsou největší lázeňskou atrakcí. Vzdálenost do Salcburku je 70 km.

Pension St. Leonhard se nachází v centru Bad Gasteinu ve Vysokých Taurách, pouhých 150 m od lázní Felsenbad a v blízkosti lanovky vedoucí k lyžařskému areálu Bad Gastein. Centrum města se známým vodopádem a kasina najdete v pěší vzdálenosti. Ubytování:

Poloha -

V srdci úchvatného národního parku Vysoké Taury v Salcbursku leží v nadmořské výšce 1000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein. Jeho charakteristickou podobu vytvářejí nádherné historické stavby z období „Belle Epoque“, které harmonicky zapadají do vysokohorského prostředí s impozantními horskými masivy. Bad Gastein je ideální místo pro dovolenou v každém ročním období. Je to místo, které leží nad hranicí mlhy a je vyhledávané pro své léčebné klima a mimořádně zdravý vzduch. Jeho atraktivita tkví především v neuvěřitelně pestrém spektru sportovních a rekreačních aktivit, které doplňují nesčetné nabídky v oblasti lázeňské. Není nic krásnějšího, než se po dni vyplněném pohybovými aktivitami oddat lázeňským rozkoším ve Skalních termálních lázních, které nabízejí terapie rozdělené do šesti tematických okruhů. Jsou zde i světově proslulé Bad Gasteinské léčebné štoly, které jsou největší lázeňskou atrakcí. Vzdálenost do Salcburku je 70 km.Pension St. Leonhard se nachází v centru Bad Gasteinu ve Vysokých Taurách, pouhých 150 m od lázní Felsenbad a v blízkosti lanovky vedoucí k lyžařskému areálu Bad Gastein. 

Ubytování -

jedno až dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou zařízeny v typickém rakouském venkovském stylu a jsou vybaveny  TV/SAT, sprchou/WC, fénem, telefonem a mají terasu. 

Stravování -

snídaně formou bufetu. 

Vybavení -

restaurace, bar, Wi-Fi zdarma, parkování zdarma. Centrum města se známým vodopádem a kasina najdete v pěší vzdálenosti. 

Cena zahrnuje -

ubytování na 1 noc se snídaní a parking.

Cena nezahrnuje -

místní taxu 2,70 €/osoba/noc, platba na místě. 

Fotogalerie