Mitterberg/ Gröbming, zima,hotel Berghof***- speciální nabídka 7=6 

Dejte vědět svým přátelům:

od 17 940 Kč

Popis

Štýrsko je spolková země na jihovýchodě Rakouska. Podle rozlohy je druhou největší spolkovou zemí. Od severu k jihu se střídají majestátní hory. Středisko ve štýrském pohoří Dachstein Tauern náleží k TOP 5 lyžařským oblastem v Rakousku. Supermoderní a takřka stoprocentní zasněžovací zařízení umožnuje požitek z lyžování až do pozdního jara. Je zde 230 km perfektně upravených sjezdovek a 85 pohodlných kabinových či sedačkových lanovek a vleků. Hotel Berghof  se nachází v obci  Mitterberg, 19 km od Schladmingu.  Zastávka skibusu je přímo před hotelem a jede do Gröbmingu (5 minut), odkud je možné se rozhodnout mezi autobusem do Stoderzinken (1 700 m - 2 048 m), do Schladmingu (745 - 1 895 m) nebo do rodinného ski areálu Golsterbergalm.Ubytování:

Poloha -

Štýrsko je spolková země na jihovýchodě Rakouska. Podle rozlohy je druhou největší spolkovou zemí. Od severu k jihu se střídají majestátní hory. Středisko ve štýrském pohoří Dachstein Tauern náleží k TOP 5 lyžařským oblastem v Rakousku. Supermoderní a takřka stoprocentní zasněžovací zařízení umožnuje počitek z lyžování až do pozdního jara. Je zde 230 km perfektně upravených sjezdovek a 85 pohodlných kabinových či sedačkových lanovek a vleků. Hotel Berghof  se nachází v obci  Mitterberg, 22 km od Schladmingu.  Zastávka skibusu je přímo před hotelem a jede do Gröbmingu (5 minut), odkud je možné se rozhodnout mezi autobusem do Stoderzinken (1 700 m - 2 048 m), do Schladmingu (745 - 1 895 m) nebo do rodinného ski areálu Golsterbergalm.

Ubytování -

ve dřevě útulně zařízené pokoje,  s možností 1-2 přistýlek, koupelna se sprchou a WC,  minibar, trezor,  TV. Dvoulůžkový pokoj 18 m2 – pro 2 osoby, třílůžkový pokoj 20 m2 – 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě (třetí lůžko je sofa), rodinný pokoj 25 m2 – 2 dospělí + 2 děti. Většina pokojů je  s balkonem. 

Stravování -

snídaně formou bufetu, oběd – balíček na vyžádání na recepci, večeře 3-chodové menu s bufetem polévek, salátů a zákusků.  

Vybavení -

recepce, restaurace, terasa,  bar, vlastní bowlingová dráha, kulečník, stolní tenis, lyžárna, parkování.

Cena zahrnuje -

uvítací nápoj, ubytování 7nocí   s plnou penzí (obědový balíček), parkování, využití Wellness, úschovnu lyží,  Wi-Fi, pojištění CK dle zákona. Dětská postýlka na vyžádání – zdarma.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu – 2 €/osoba/noc/od 15 let – platba na místě. Domácí mazlíčci:   vítáni – 5 €/den – platba na místě.

Wellness: -

sauna, biosauna, infračervená kabina,vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, relaxační místnosrt. Solárium a masaáže za příplatek.

Mapa

Fotogalerie