Kaprun, hotel St. Florian *** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 900 Kč

Popis

Dítě do 5,9 let ZDARMA

Kaprun a Zell am See je patrně vůbec nejoblíbenější lyžařskou oblastí celého Rakouska. Rozprostírá se v úchvatné přírodní scenerii pod ledovcem Kitzsteinhorn s výhledem na přírodní park Vysoké Taury. Předností je výborná dostupnost z Čech, ledovec Kitzteinhorn, nádherná příroda, vysoký počet náročných černých sjezdovek v čele s populární Trassabfahrt, 250 km běžeckých stop včetně okruhu kolem jezera s napojením na pinzgauskou a saalašskou síť běžeckých tras.Ubytování:

Poloha -

Dítě do 5,9 let ZDARMA

Kaprun a Zell am See je patrně vůbec nejoblíbenější lyžařskou oblastí celého Rakouska. Rozprostírá se v úchvatné přírodní scenerii pod ledovcem Kitzsteinhorn s výhledem na přírodní park Vysoké Taury. Předností je výborná dostupnost z Čech, ledovec Kitzteinhorn, nádherná příroda, vysoký počet náročných černých sjezdovek v čele s populární Trassabfahrt, 250 km běžeckých stop včetně okruhu kolem jezera s napojením na pinzgauskou a saalašskou síť běžeckých tras.

Ubytování -

 

Hotel St. Florian s útulnou atmosférou se nachází 50 m od centra Kaprunu, cca 200 m od lyžařského střediska Maiskogel. Ledovec Kitzsteinhorn je vzdálený 7 km. Zastávka skibusu je 150 m od hotelu a jezdí oběma směry – na Kitzsteinhorn i na Schmittenhöhe. Z Prahy je vzdálenost 440 km. Ubytování: renovované  dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky (25 m2), dvoulůžkové pokoje (33 m2) s možností 2 přistýlek  se sedacím prostorem, s koupelnou se sprchou/vanou a WC, fénem, SAT-TV, trezorem, rádiem, telefonem, mini barem, Wi-Fi, balkon. 

Stravování -

snídaně formou bufetu včeně bio koutku, večeře menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla, salátový bufet. 

Vybavení -

recepce, restaurace, vstupní hala s krbem, salónek, internetový koutek, Wi-Fi, úschovna lyží.  Za poplatek vířivka, podzemní garáže – za poplatek 5€/noc, parkování před hotelem. 

Cena zahrnuje -

1 noc ubytování s polopenzí,  využívání wellness,, místní taxu, pojištění CK dle zákona.

 

Cena nezahrnuje -

dopravu, permanentku, parkování v garáži, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Wellness -

sauna, parní lázeň, relaxační mistnost, fitness místnost. Za příplatek solárium.

Fotogalerie