Hotel Norica Therme ****+ ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 370 Kč

Popis

O hotelu
velmi oblíbený 4 hvězdičkový hotel s 142 pokoji, přijímací halou, společenskou místností, a-la-carte restaurací Steak Meer, barem, zimní zahradou, lounge s krbem. Vyhřívaná lyžárna s uzamykatelnými boxy. Hotel je propojen podzemní chodbou s lázněmi Alpentherme Gastein (neomezený vstup zdarma - standardní cena 32 €/osoba).

Lokalita
na pěší zóně v Bad Hofgasteinu, cca 50 m od krásného Alpenparku. Schlossalmbahn, půjčovna lyží, lyžařská škola cca 500 m. Skibus cca 50 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 470 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 530 km, 5 hodin a 40 minut

Popis pokojů
všechny pokoje jsou komfortně vybaveny kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem, fénem, WC, vanou nebo sprchou, župany k zapůjčení pro děti i dospělé (zdarma), žabky pro dospělé k zapůjčení. WiFi připojení na pokojích zdarma.

Jednolůžkové pokoje Junior: cca 16 m2, rezervovatelné i pro 1 dosp. os. a dítě do 19 let, dvoulůžková postel, bez balkonu.
Dvoulůžkové pokoje (typ Classic): cca 23 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 19 let, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, bez balkonu.
Dvoulůžkové pokoje s balkonem: cca 30 m2, pro 2 dospělé a 1-2 děti do 19 let, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka a minibar, balkon.Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
polopenze: bohatá regionální snídaně formou bufetu, s koutkem zdravé výživy (7-10.30 h.), k večeři výběr z menu o 4 chdech, denně saláty, předkrmy nebo dezerty formou bufetu. 1x týdně slavnostní večeře se specialitami, denně odpolední svačina, 25. 12. Vánoční menu o 5 chodech, 31. 12. Silvestrovské menu s půlnočním bufetem. 22. 2. rybí speciality.

Fitness a lázně
zdarma: wellness zóna (cca 1600 m2) s krytým bazénem (12 x 8 m, cca 32°C, 7-20 h.), infračervená kabina, 3 sauny (60°C, 90°C, 50°C), solná parní lázeň, zážitkové sprchy, 3 prostorné odpočívárny (15-19 h.). Neomezený vstup do lázní Alpentherem Gastein zdarma (hotel je s lázněmi vzájemně propojen chodbou, lázně mají rozlohu cca 36 000 m2), několik typů saun (např. infračervená, parní lázeň, bio nebo finská), odpočívárny. Termální jezero (Smaragd Thermalwasserbadesee), cca 1300 m2 a Skalní krystalové saunové jezero (Bergkristall Saunabadsee), cca 370 m2, v obou případech voda bez chloru. Elegantní sanarium pouze pro dámy, pro rodiny je v nabídce množství skluzavek a 28 m vysoká skluzavka, multimediální zážitkové kopule, TV/video místnosti, oblast pro batolata. Wellness oblast s vnitřními i venkovními termální bazény, bazén s různými aktivitami, plavecký bazén, vodní masáže atd.. Za poplatek: léčebná oblast pro celé tělo a zdravotní ošetření.

2. 11.-9. 12. probíhají v lázních Alpentherme Gastein revizní práce a Relax Word včetně plaveckého bazénu je zavřen, dále je zavřen Bergsee v saunovém světě.

Aktivity v hotelu a okolí
zdarma: 3x týdně průvodcované túry.


Mapa

Fotogalerie