Hotel Lerch **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 935 Kč

Popis

O hotelu
4 hvězdičkový hotel s rodinným vedením. 42 pokojů, lounge, jizba, a-la-carte restaurace, hotelový bar, restaurace, WiFi připojení v celém hotelu zdarma, terasa (je zde podávána i polopenze během pěkného počasí), velká letní terasa, výtah, krásná zahrada s rozlohou 2000 m2 s lehátky a slunečníky, ohništěm a grilem.

Lokalita
hotel leží v okolí nedotčené přírody, ideální pro turistiku jak pro začátečníky, tak pokročilé. Nejbližší jezero ke koupání cca 2 km, centrum města St. Johann cca 700 m. Lanovka jako vstup do turistického ráje cca 3 km, v okolí hotelu vede známá cyklotrasa Tauernradweg.

Vzdálenost z Prahy: cca 440 km, 5 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 500 km, 5 hodin a 10 minut


Popis pokojů
nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, kabel. TV, pokojovým trezorem, župany k zapůjčení pro dospělé, posezením.

Jednolůžkové pokoje: cca 15 m2, některé pokoje s balkonem.
Dvoulůžkové pokoje Komfort typ A: cca 23 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 15,99 let, dvoulůžková postel a přistýlka, balkon.
Dvoulůžkové pokoje Komfort typ B: cca 23 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 11,99 let, dvoulůžková postel a přistýlky, nebo patrová postel, balkon.1 dětská postýlka zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou bufetu, vegetariánská varianta možná, 1x týdně selský bufet nebo grilování (dle počasí). Děti do 15 let obdrží menu o 3 chodech (doplatek na menu pro dosp. os. je 8 € dítě/den, platba na místě)

Fitness a lázně
fitness, wellness zóna s krytým bazénem (10 x 5 m, cca 30°C) s venkovní částí, integrovanou vířivkou, protiproudem a masážními tryskami, odpočívárny a zimní zahrada s přístupem na louku s lehátky, sauna, sanarium, parní turecká lázeň a bylinná parní lázeň. Vyhřívaný venkovní bazén (5 x 12 m, cca 30°C). Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
zábavní animační program, večery s hudbou, průvodcované túry, stolní tenis a stolní fotbálek. Za poplatek: horská a dětská kola k zapůjčení dle dostupnosti, tenisové kurty cca 700 m, lukostřelba.
Pro rodiny: dětský animační program pro děti od 3 let, 6x týdně (5 hod): velké dětské hřiště s miniclubem, minizoo (zajíci, slepice, kozy, poníci), dětská herna, 5x týdně jízda na koních (povinná přilba). V ceně 1x týdně jízda traktorem k jezeru, túra s pochodněmi, dětské disco, párty u bazénu. El. chůvičky k zapůjčení na recepci.


Mapa

Fotogalerie