Hotel Latini **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 620 Kč

Popis

O hotelu
hotel disponuje lobby s recepcí a posezením, restaurací s několika prostory, pizzerií, barem, jizbou, výtahem. WiFi připojení. Vyhřívaná lyžárna.

Lokalita
Hotel se nachází v Zell am See, v části Schüttdorf. Centrum s restauracemi, nákupní možnostmi a bary cca 2,5 km. Lanovka jako Areitbahn jako vstup do lyžařské oblasti cca 600 m. Skibus cca 200 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 40 minut

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny posezením, kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem, WiFi připojením, kávovarem na kapsle, sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení. Některé pokoje s balkonem nebo francouzským balkonem.

Dvoulůžkové pokoje Alpenrose: cca 25 m2, pro 2 dosp. os.
Dvoulůžkové pokoje Enzian A: cca 24-28 m2, pro 2 dosp. os., navíc rozkládací pohovka pro až 2 děti do 11,99 let.
Dvoulůžkové pokoje Enzian B: cca 24-28 m2, pro 2 dosp. os., navíc rozkládací pohovka pro 1 dosp. os.
Juniorsuite Edelweiss A: cca 35 m2, ložnice s dvoulůžkovou postelí, oddělená obývací část s rozkládací pohovkou pro až 2 děti do 11,99 let.
Juniorsuite Edelweiss B: cca 35 m2, ložnice s dvoulůžkovou postelí, oddělená obývací část s rozkládací pohovkou pro 1 dosp. os.
Jednolůžkové pokoje Alpenrose: cca 20 m2.Dětská postýlka zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu (do 10.30 h.). Při rezervaci polopenze navíc odpolední svačina 15-17 h., k večeři výběr z menu o 5 chodech, nebo tematický bufet. Povinný příplatek za silvestrovskou večeři 31. 12. (59 €/dosp. os., děti 7-11 let 30 €) - slavnostní menu, živá hudba, půlnoční svačina.

Fitness a lázně
fitness. Rozsáhlé wellness s rozlohou 900 m2: krytý bazén, bylinná parní lázeň, finská sauna, biosauna, infrakabina, zážitkové sprchy, Kneippovy bazénky, odpočívárny. Čaj a voda ve wellness zóně zdarma. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
týdně živá hudba na baru, během prázdnin program pro děti.


Mapa

Fotogalerie