Hotel Kristall *** ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 200 Kč

Popis

O hotelu
pohodlný 3 hvězdičkový hotel s rodinným vedením. 18 pokojů, jídelna, bar, společenská místnost, terasa, louka na opalování s lehátky a slunečníky, WiFi připojení zdarma.

Lokalita
na kraji obce Kleinarl, hotel leží na jižním svahu, cca 300 m od centra. Na okraji NP Vysoké Taury, ideální oblast pro turistiku, túry jsou možné až do výšky 2 654 m.n.m.

Vzdálenost z Prahy: cca 470 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 520 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 400 km, 4 hodin a 30 minut

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, kabel. TV, WiFi připojením, balkonem.

Jednolůžkové pokoje: cca 20 m2, dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou.
Dvoulůžkové pokoje typ A: cca 20 m2, pro 2 dosp.
Dvoulůžkové pokoje typ B: cca 20 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 11,99 let na přistýlce.
Rodinné pokoje typ C: cca 40 m2, 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe, pro 2 dosp a 2 děti do 11,99 let (min. obsazenost 4 osoby).Dětská postýlka do 2 let 10 €/noc, na vyžádání, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (8-9.30 h.), k večeři menu o 3 chodech (3x týdně saláty formou bufetu).

Aktivity v hotelu a okolí
denně vstup zdarma do vodního světa Wagrain (cca 10 km) s vodní plochou 1 000 m2, 5 skluzavek, dětským bazénem, plaveckým bazénem, dětskou lodí, sauny nejsou v ceně. 3x týdně průvodcované túry organizované místním turistickým spolkem. Venkovní stolní tenis.
Pro rodiny: dětské venkovní veřejné hřiště cca 400 m.


Poloha:

Salcbursko - ideální destinace pro rodinnou dovolenou Salcbursko, nacházející se v srdci Rakouska, je jednou z nejkrásnějších turistických destinací Evropy. Oblast nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi i páry či sportovně založené turisty. Salcbursko je ideální destinací pro celoroční dovolenou. Léto v Salcbursku Léto je v Salcbursku plné zeleně a kvetoucích luk. Oblast nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi, jako jsou výlety do přírody, cyklistika a vodní sporty. Jednou z nejpopulárnějších aktivit je jízda na kole, ať už po rovinách nebo v horách. Salcbursko má mnoho cyklostezek, které se hodí pro celou rodinu. Turisté si také mohou vychutnat vodní sporty jako například plavání, windsurfing, vodní lyže nebo rafting. Zima v Salcbursku Zima v Salcbursku je plná sněhu a zimních sportů. Salcbursko je známé jako jedno z nejlepších lyžařských středisek v Rakousku. Turisté si mohou užít nejen lyžování, ale také snowboarding a sáňkování. Salcbursko má mnoho lyžařských areálů, které jsou vhodné pro celou rodinu, od začátečníků po profesionály. V některých střediscích jsou také dostupné školy lyžování a soukromé lekce. Aktivity pro páry Pro páry, kteří hledají romantické dovolené, je Salcbursko ideální destinací. Město Salcburk je plné historických památek, jako je hrad Salcburk a salcburská katedrála. Pro milovníky kultury je zde mnoho muzeí a galerií, jako je Muzeum Mozartovy rodiny a Muzeum moderního umění Rupertinum. V Salcbursku jsou také mnohé termální lázně, jako například Bad Gastein, které nabízejí relaxaci a odpočinek. Aktivity pro sportovně založené turisty Salcbursko je také ideální destinací pro sportovně založené turisty. Kromě lyžování a cyklistiky jsou zde také možnosti turistiky a horolezectví.

Mapa

Fotogalerie