Hotel Fliana ****+ ****+

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 040 Kč

Popis

O hotelu
4 hvězdičkový superior hotel disponuje 51 pokoji, 2 restauracemi, lounge s barem, výtahem, WiFi připojením v celém hotelu, letní terasou.

Lokalita
na jižním svahu, pouze cca 3 minuty pěšky od centra Ischglu.

Vzdálenost z Prahy: cca 580 km, 7 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 715 km, 7 hodin a 50 minut

Popis pokojů
nekuřácké pokoje jsou vybaveny kabel. TV, WiFi připojením, pokojovým trezorem, telefonem, fénem, kosmetickým zrcátkem, WC, vanou nebo sprchou, župany pro dospělé k zapůjčení.

Jednolůžkové pokoje Deluxe: cca 20 m2, pro 1 osobu, koupelna se sprchou.
Dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 40 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka. Navíc balkon.
Suite Deluxe: cca 55 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka. Koupelna s vanou i sprchou. Navíc minibar, nespresso kávovar, balkon.
Dvoulůžkové pokoje Classic: cca 34 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka. Navíc balkon.Dětská postýlka k zapůjčení zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.


Restaurace, bary, stravování
polopenze: snídaně formou bufetu s bio-koutkem, čerstvě připravenými vaječnými pokrmy, ovocem a džusy. Odpolední zákusky a snacky formou bufetu. K večeři výběr z menu o 5 chodech s domácími i mezinárodními specialitami, saláty formou bufetu. Vegetariánská/dietní strava na vyžádání. 1x týdně slavnostní večeře při svíčkách.


Fitness a lázně
panoramatický bazén a louka s lehátky, panoramatická vířivka na střešní terase, wellness zóna s různými saunami (nízkoteplotní finská sauna, lakonium, finská panoramatická sauna, bio parní sauna, solná jeskyně a parní lázeň), vnitřní plavecký bazén s délkou cca 13 m. Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury.


Aktivity v hotelu a okolí
průvodcované túry několikrát týdně. Za poplatek: zapůjčení kol (elektrokol/horských kol), tenisové hřiště (cca 500 m), kuželky, volejbal (cca 300 m), aj.
Pro rodiny: dětské hřiště, herna, 6x týdně hlídání děti v Kidsclubu (cca 200 m, organizované místním turistickým spolkem).


Mapa

Fotogalerie