Hotel Der Abtenauer,zima 

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 990 Kč

Popis

Nejbližší kvalitní lyžařská oblast leží 80 km jižně od Salzburgu. 180 km od hranic se nachází areál na západní straně třítisícového Dachsteinu, očekává Vás 64 lanovek a vleků se 140 km sjezdovek všech úrovní, které nabízí lyžařská houpačka se středisky Gosau, Russbach, Annaberg 780 – 2100 m. S jediným skipasem můžete lyžovat od Salzkammergutu až po Lammertal nebo využít sjezdovek a lanovek nejen v oblasti Dachstein West, ale i v Abtenau, Lungötz, Postalmu, St. Martinu a Feuerkogelu. Nejdelší sjezdovka Horního Rakouska v podobě nezapomenutelného 11 km dlouhého sjezdu z Krippensteinu do Obertraunu u Hallstattského jezera s výškovým rozdílem 1 500 m. Pro milovníky snowboardu je zde Playground Snowpark v Gosau a 2 funparky v Russbachu (trailer Park a Rookie Park). Pro malé i velké je v údolí lanovky Hornspitz Express centrum zábavy na sněhu s nabídkou slalomové dráhy, rychlostní měření tratě a carvingové pisty. Hotel Der Abtenauer  leží přímo na náměstí v centru romantického městečka Abtenau v oblasti Dachstein West, cca 50 km od Salzburgu. Skiareál Dachstein je vzdálen 11 km od hotelu, skibus je 50 m  od hotelu. Skiareál Abtenau  – 10 km sjezdovek, 6 vleků, 1 sedačka, 1 kabinová lanovka. Skiareál Karkogelbahn je vzdálen 500 m.Ubytování:

Poloha -

Nejbližší kvalitní lyžařská oblast leží 80 km jižně od Salzburgu. 180 km od hranic se nachází areál na západní straně třítisícového Dachsteinu, očekává Vás 64 lanovek a vleků se 140 km sjezdovek všech úrovní, které nabízí lyžařská houpačka se středisky Gosau, Russbach, Annaberg 780 – 2100 m. S jediným skipasem můžete lyžovat od Salzkammergutu až po Lammertal nebo využít sjezdovek a lanovek nejen v oblasti Dachstein West, ale i v Abtenau, Lungötz, Postalmu, St. Martinu a Feuerkogelu. Nejdelší sjezdovka Horního Rakouska v podobě nezapomenutelného 11 km dlouhého sjezdu z Krippensteinu do Obertraunu u Hallstattského jezera s výškovým rozdílem 1 500 m. Pro milovníky snowboardu je zde Playground Snowpark v Gosau a 2 funparky v Russbachu (trailer Park a Rookie Park). Pro malé i velké je v údolí lanovky Hornspitz Express centrum zábavy na sněhu s nabídkou slalomové dráhy, rychlostní měření tratě a carvingové pisty. Hotel Der Abtenauer  leží přímo na náměstí v centru romantického městečka Abtenau v oblasti Dachstein West, cca 50 km od Salzburgu. Skiareál Dachstein je vzdálen 11 km od hotelu, skibus je 50 m  od hotelu. Skiareál Abtenau  – 10 km sjezdovek, 6 vleků, 1 sedačka, 1 kabinová lanovka. Skiareál Karkogelbahn je vzdálen 500 m.

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje (20-28 m2) s  možností  přistýlky mají koupelnu/ WC, fén,  SAT-TV, některé s trezorem a balkónem – (CK negarantuje). Třílůžkové pokoje (27 m2), rodinné pokoje (30 m2) pro 4 osoby (2 dospělí + 2 děti do 15.9 let). Pro 4 dospělé osoby kapacita na vyžádání.  

Stravování -

snídaně bufet, obědová polévka nebo salátový bufet (objednání u snídaně), nápoj (pivo, víno, limo, káva, čaj, minerálka).

Vybavení -

recepce, lobby, bar s disco, restaurace, úschovna lyží, parkoviště, Wi-Fi ve veřejných prostorách, skibus. 

Cena zahrnuje -

ubytování se snídaní, v polední polévka, nápoj na vybraný počet nocí, využívání Wellness, zdarma ski bus k Dachsteinu, parkovací místo, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu.  

Cena nezahrnuje -

: pobytovou taxu 1.60 €/ osoba od 15 let/ noc – platba na místě, zapůjčení koupacího pláště – depozit 10€.

 Povinné příplatky: 24.12. -gala štědrovečerní večeře Kč 590 / osoba.

Wellness: -

sauna, pára, aroma jeskyně, odpočinková místnost. Za poplatek solárium a infračervená kabina.

Domácí mazlíčci: -

jsou vítáni na vyžádání za poplatek 10€/noc.

Fotogalerie