Hotel Der Abtenauer, all inclusive light, dítě do 5.9 let ZDARMA,léto 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 990 Kč

Popis

Hotel Der Abtenauer  leží přímo na náměstí v centru romantického městečka Abtenau v oblasti Dachstein West, cca 45 km od Salzburgu, 11 km od Dachsteinu. Restaurace, bary, kavárny  a nákupní možnosti jsou přímo v okolí. Komfortní hotelový resort se skládá ze dvou třípatrových budov, postavených ve vkusném rustikálním stylu. V letních měsících jsou velmi oblíbené výlety do historického města Salzburg.  Ubytování:

Poloha -

Hotel Der Abtenauer  leží přímo na náměstí v centru romantického městečka Abtenau v oblasti Dachstein West, cca 45 km od Salzburgu, 11 km od Dachsteinu. Restaurace, bary, kavárny  a nákupní možnosti jsou přímo v okolí. Komfortní hotelový resort se skládá ze dvou třípatrových budov, postavených ve vkusném rustikálním stylu. V letních měsících jsou velmi oblíbené výlety do historického města Salzburg.  

Ubytování -

renovované, pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje (20-28 m2) bez  možnosti  přistýlky s koupelnou a WC, fénem,   SAT-TV, částečně s trezorem a balkónem – (CK negarantuje). Třílůžkové pokoje (20-28 m2) pro 2 dospělé a dítě do 14.9 let, rodinné pokoje (30 m2) pro 4 osoby (2 dospělí + 2 děti do 14.9 let). V případě 4 dospělých osob je pokoj na vyžádání. Dětská postýlka je na vyžádání ZDARMA.

Stravování -

all inclusive light- snídaně formou bufetu, polední polévka od 11.30-12.30 hodin – je nutno nahlásit při snídani,  večeře tříchodové menu, připravené formou bufetu (polévka, salát a moučník) + výběr za 2 druhů hlavního jídla.  Nápoje u večeře od 18.00 do 20.00 hodin ((0,3 l točeného piva nebo 1/8 l  červeného nebo bílého vína nebo 0,5 l Cola, Fanta nebo dalších nealko nápoj), Nevztahuje se na konzumaci v ostatních provozovnách hotelu. Dietní strava na vyžádání.

Vybavení -

stylová vstupní hala s recepcí, lobby bar, bar s disco, restaurace, úschovna kol, parkoviště, Wi-Fi ve veřejných prostorách, společenská místnost s TV a stolními hrami, relaxační centrum, půjčovna jízdních kol, parkoviště.

Cena zahrnuje -

3/4 noci  ubytování s all inclusive light, využívání Wellness, parkovací místo, Wi-Fi, Tennengau PLUS Card (zahrnuje slevy do muzeí, termálních a zážitkových bazénů, služby – např. zdarma autobus nebo vlak do Tennegau a do  Salzburgu. 

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu 1.60 €/ osoba od 15 let/ noc – platba na místě.

Wellness -

sauna, pára, aroma jeskyně, odpočinková místnost. Za poplatek solárium a infračervená kabina.

Sport -

mnoho turistických cest a cyklistických tras.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni na vyžádání za poplatek 10€/noc - platba na místě.

Fotogalerie