Hotel Bergland **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 820 Kč

Popis

O hotelu
komfortní hotel s hotelovou lobby, restaurací, kavárnou, barem, výtahem, terasou, zahradou s lehátky. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

O hotelu
moderní a komfortní hotel s hotelovou lobby, restaurací, kavárnou, barem, výtahem, terasou, zahradou s lehátky. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita
na kraji města Seefeld, centrum cca 250 m. V blízkosti se nachází 2 golfová hřiště, stezky - ideální pro nordic walking a cyklotrasy.

Vzdálenost z Prahy: cca 640 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 550 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 590 km, 6 hodin

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, kabel. TV, rádiem, telefonem, WiFi připojením, pokojovým trezorem. Některé pokoje s balkonem.

Jednolůžkové pokoje: cca 20 m2.
Dvoulůžkové pokoje Alpin: cca 28 m2.
Studio Enzian: cca 30 m2, navíc přistýlka.
Juniorsuite Relax: cca 32 m2, dvě přistýlky.Max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let, děti na pokoji možné od 9 let.

Restaurace, bary, stravování
all inclusive: snídaně formou bufetu, v poledne polévka a saláty (není jiná forma obědu), odpoledne bufet se zákusky, k večeři výběr z menu o 4 chodech, včetně salátů formou bufetu. 1x týdně tyrolský večer a předkrmy formou bufetu. 11-22 h. nealkoholické nápoje - džusy, coca cola, sprite, fanta, almdudler, kávové speciality a alkoholické nápoje - kvalitní lahvová vína, točené pivo, prosecco, longdrinky, whiskey, koktejl dne, vodka, domácí pálenky.

Fitness a lázně
rozsáhlá wellness zóna Nordic Spa s krytým bazénem (11 x 10 m), saunou, parní lázní, infrakabinou a vitalbarem. Za poplatek: masáže a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí
průvodcované túry (pondělí-pátek). Za poplatek: zapůjčení elektrokol.Ubytování:

O hotelu - komfortní hotel s hotelovou lobby, restaurací, kavárnou, barem, výtahem, terasou, zahradou s lehátky. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Mapa

Fotogalerie