Hotel Berghof s bazénem, léto, podzim ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 830 Kč

Popis

Štýrsko (Steiermark)  na jihovýchodě Rakouska je rozlohou druhá největší spolková země Rakouska, s více než 63% zalesněné plochy je nazýváno Zeleným srdcem Rakouska. Mezi horským masivem Dachsteinu, pohořím Hochschwab, horou Zirbitzkogel a oblastí Almenland, mezi údolími řek a v soutěskách zvláště  na severu země jsou nejvíce vhodné pro turistiku, cyklistiku, horolezectví a nebo prostě jen na procházky krásnou krajinou. Úrodný jih nabízí zemědělské produkty vysoké kvality: víno, dýňový olej a jablka, které významně přispívají k typickému obrazu života ve Štýrsku. Symbolem vinařské oblasti je tzv. Klapotetz - větrné kolo s lopatkami, které slouží k plašení ptáků ve vinicích. Ve Štýrsku vyvěrá 9 termálních pramenů, jejichž termální voda výrazně snižuje hladinu kortizolu, která je indikátorem stresu. Hlavní město Štýrský Hradec je zapsáno na seznamu UNESCO.

Hotel Berghof  se nachází v obci  Mitterberg, 5 minut jízdy autem od Gröbmingu, kde je vlaková zastávka, supermarket, restaurace, banky.  Zastávka veřejné dopravy je přímo před hotelem a jede do Gröbmingu (5 minut).
 Ubytování:

Poloha -

Štýrsko je spolková země na jihovýchodě Rakouska. Podle rozlohy je druhou největší spolkovou zemí. Od severu k jihu se střídají majestátní hory.

Hotel Berghof  se nachází v obci  Mitterberg, 5 minut jízdy autem od Gröbmingu, kde je vlaková zastávka, supermarket, restaurace, banky.  Zastávka veřejné dopravy je přímo před hotelem a jede do Gröbmingu (5 minut).
 

Ubytování -

ve dřevě útulně zařízené pokoje,  s možností 1-2 přistýlek, koupelna se sprchou a WC,  minibar, trezor,  TV. Dvoulůžkový pokoj 18 m2 – pro 2 osoby, třílůžkový pokoj 20 m2 – 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě (třetí lůžko je sofa), rodinný pokoj 25 m2 – 2 dospělí + 2 děti. Většina pokojů je  s balkonem s výhledem na hory.  

Stravování -

snídaně formou bufetu, oběd – balíček na vyžádání na recepci, večeře 3-chodové menu s bufetem polévek, salátů a zákusků.

Vybavení -

recepce, restaurace, terasa,  bar,  parkování, wellness.  K dispozici je kulečník, posilovna, bowling, stolní tenis, šipky a pro ty nejmenší dětské hřiště na zahradě a dětský program.

Cena zahrnuje -

minerální vodu na pokoji,  ubytování, polopenzi,obědový balíček, parkování, využití Wellness,  Wi-Fi, pojištění CK dle zákona, Schladming Card.

Schladming Card : množství vstupů a jízdného zdarma (muzea, hrady a zámky, lanové kabinky na ledovec Dachstein, na Hochwurzen, Planai,  vstup na koupaliště,  turistické zajímavosti veřejná doprava a dalších 100 slev na návštěvy turistických atrakcí.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu – 2 €/osoba/noc/od 15 let, dětskou postýlku – 12€/den  – platby na místě. Domácí mazlíčci:  na vyžádání a za poplatek 15 €/noc na místě.

Wellness: -

 vnitřní bazén s panoramatickým výhledem na hory, sauna, bio sauna, infra sauna, relaxační místnost, masáže za příplatek. Kneippův chodníček je v zahradě.   

Speciální nabídka -

7 nocí = platba 6 nocí – po celou sezonu

Fotogalerie