Hotel Antonius ****+ ****+

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 430 Kč

Popis

O hotelu
V létě 2021 a na jaře 2022 kompletně přestavěný 4 hvězdičkový superior hotel s motem "Rodina a přátelé" - přijíždějte jako hosté, odjíždějte jako přátelé. K dispozici je 50 pokojů, lobby s recepcí, 2 restaurační prostory, hotelový nekuřácký bar, terasa, 2 výtahy. WiFi v celém hotelu zdarma.

Lokalita
klidná poloha, na kraji obce Kaprun. Centrum cca 300 m. Zell am See cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 480 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 540 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů
všechny pokoje byly v létě 2021 renovovány. Pokoje nabízí sprchu, samostatné WC, fén, kabel. TV, telefon, pokojový trezor, minibar, WiFi připojení zdarma, posezení, župany k zapůjčení zdarma (kauce 10 €/os., balkon s panoramatickým výhledem.

Dvoulůžkové pokoje typ Loft: cca 28 m2, pro 2 osoby.
Dvoupokojové suity typ Lifestyle: cca 40 m2, pro 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, samostatná ložnice s dvoulůžkovou postelí.Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, maximální počet osob nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
polopenze: snídaně formou bufetu (7.30-10 h.), k večeři výběr z menu o 5 chodech (18.30-20.30 h.). 1x týdně večeře formou bufetu. Děti do 13 let obdrží dětské menu, příplatek za menu pro dospělé je 10 €/den, platba na místě.

Fitness a lázně
nová venkovní i vnitřní wellness zóna (cca 1000 m2): se saunou, sanáriem, infrakabinou, parní lázní, zážitkové sprchy, odpočívárny, vířivkou (12-20 h.). Krytý bazén (10 x 4 m, cca 28°C), přírodní biotop ke koupání (cca 100 m2), lehátka a slunečníky. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
moderní panoramatické fitness s kardio přístroji (cca 100 m2, 7-21 h.). Zell am See/Kaprun Card zdarma s řadou výhod a slev - polovina května až polovina října, otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: regionální doprava v Pinzgau, jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalmbahn, Sonnkogelbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 okružní výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí.
Pro rodiny: dětská herna a hřiště, dětské postýlky a židličky.


Mapa

Fotogalerie