Grauer Bär - 4denní balíček se skipasem ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 11 490 Kč

Popis

 
Pro více informací o STŘEDISKU INNSBRUCK klikněte zde...
Výhodný balíček zahrunuje: 3* ubytování v hotelu Grauer Bär Hotel **** s polopenzí a 2 denní skipass do střediska Axamer Lizum!
Děti do 6ti let ZDARMA!
Olympia Skiworld Innsbruck obsahuje 9 ski areálů, do kterých se pohodlně a lehce dostanete autobusem. Možnost dokoupit si lyžování i v dalších areálech.
Skibus je v provozu od 20.11.2020 do 13.04.2021.
Nabídka balíčků: 
2 noci/polopenze + 2-denní skipass  3 noci/polopenze + 2-denní skipass  4 noci/polopenze + 3-denní skipass na dotaz a vyžádání možné zařídit také: 1 noc/polopenze + 2-denní skipass 5 nocí/polopenze + 4-denní skipass 6 nocí/polopenze + 5-denní skipass 7 nocí/polopenze + 6-denní skipass Lyžařské středisko Axamer Lizum (1583 - 2.338m):
moderní lyžařský areál s tradicí olympijských her 40 km sjezdovek 1x pozemní lanovka 2x sedačková lanovka pro 4 osoby, 4x pro 2 osoby 3x vlek snowpark vzdálenost od Innsbrucku 18 km


Ubytování:

Ubytování - Tradiční hotel Grauer Bär **** s původní fasádou z roku 1870 se nacházíjen 50m od historického centra Innsbrucku a 200m od nástupní stanice Nordpark. Hotel nabízí restauraci, bar, wellness (krytý bazén, parní sauna, sauna, ledová sprcha, venkovní terasa, relaxační místnost, masáže), fitness, vířivku na terase, parkování v hotelové garáži za poplatek, lyžárnu a sušárnu lyžařských bot, konferenční místnost (až pro 300 osob). Z blízkosti hotelu se pohodlně rychle a zdarma dostanete skibusem do lyžarského areálu. Pokoje: 196 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, fénem na vlasy, minibarem, satelitní tv, telefonem, pokojovým trezorem, vysokorychlostním wifi-připojením v celém hotelu zdarma, ně

Vybavení - bazén vnitřní, fitness, restaurace, sauna, vířivka, wellness, WiFi ve veřejných prostorách za poplatek

Mapa

Fotogalerie