Dovolená v Rakousku – prosluněné Korutany, koupání a turistika… ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 960 Kč

Popis


Doprava: Autobusová doprava. Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Rakovník - Kladno - Praha – České Budějovice.VÝHODNÁ SLUŽBA - parkování automobilů za 400 Kč/auto na hlídaném parkovišti v Praze 6 Ruzyně. Klienti, kteří využijí tuto službu, na zájezd nastupují a na konci zájezdu vystupují z autobusu CK u tohoto parkoviště. Službu nutno objednat v CK při objednání zájezdu.
Cena nezahrnuje: Korutanskou slevovou kartu cca 47 euro/os.

Karta zahrnuje např. poplatky za lanovky, plavby lodí, vstupy do muzeí.

Cestovní pojištění včetně poj. storna zájezdu 252 Kč pojišťovna Uniqa.

Pobytová taxa 8,40 euro/os.
Slevy: SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: při nákupu zájezdu do 1.2.2020 ZDARMA parkování automobilu Praze na hlídaném parkovišti.

Poloha:

Rodinný hotel ve starobylém městečku Nago - Torbole cca 20 minut chůze od jezera Lago di Garda. Poblíž historické části městečka Nago na klidném místě.


Ubytování:

Popis - Poznejte krásný kout Itálie, jezero LAGO DI GARDA, který je po právu vyhledávaným výletním místem. Jezero, které s se se nachází v severní části Itálie má jedičné příjemné ( již středomořské) klima nabízí nejen koupání ale možnost poznání a turistiku.

Ubytování - Dvou a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím.

Vybavení a služby - Hotel má restauraci, jídelnu, terasu s lehátky a whirpoolem, možnost venkovního posezení. výtah.

Program:

Program
1. den Odjezd z Prahy v 8:00 hodin, cesta přes české Budějovice do Rakouska, zastávka u jezera Mondsee, navečer příjezd do hotelu Korutan, do městečka Döbriachu, ubytování, večeře. 2. den Po snídani odjezd do Seebodenu na břehu jezera, poté výlet autobusem na nedaleký hrad Sommeberg, procházka v okolí spojená s návštěvou muzea bonsaí. Odpoledne plavba lodí po jezeře zpět do Dobriachu, možnost koupání na soukromé hotelové pláži, Večeře. 3. den Po snídani odjezd do lázní Bad Kleinkirchheim, výjezd lanovkou do hor 2050 m n.m. nenáročná turistika. Možnost koupání v termálních lázní (vstupenka není součástí Korutanské karty), návrat do hotelu, večeře. 4. den Po snídani odjezd atobusem k Jezeru Ossiachsee, výjezd lanovkou na horu Gerlitzen, zde panoramatický výhled na okolí. Odpoledne výlet lodí po jezeře, možnost koupání. Navečer návrat do hotelu, večeře. 5. den Po snídani odjezd autobusem do oblasti Turracher Höhe. Zde výjezd lanovkou na 2000 m n.m. a nenáročná turistika. Odpoledne návštěva muzea drahých kamenů, navečer odjezd do ČR. 6. den Příjezd v časných ranních hodinách do ČR.

Mapa

Fotogalerie