Cooee alpin hotel *** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 800 Kč

Popis

Lyžařská oblast Dachstein West (Gosau/Russbach/Annaberg, Freesports Arena Krippenstein, Feuerkogel, Potsdam, Abtenau, St.Martin/Lungeotz). Gosau je malé lyžařské středisko v nadmořské výšce 780 m. V městečku najdete bazén, saunu, solárium, supermarket, pekárnu, obchody se suvenýry, restaurace. Moderní hotel se nachází 650 metrů od centra městečka, má klidnou polohu s úchvatnými pohledy na blízký horský masiv. Značka COOEE je synonymem pro aktivní, sportovní hotely, které nabízejí celou škálu aktivit a benefitů během pobytu. Před hotelem je zastávka autobusu. Lyžařský areál Hornspitzbahn je vzdálen 1.2 km,  kabinová lanovka Gosaukammbahn je ve vzdálenosti 4 km.  Ubytování:

Poloha -

Lyžařská oblast Dachstein West (Gosau/Russbach/Annaberg, Freesports Arena Krippenstein, Feuerkogel, Potsdam, Abtenau, St.Martin/Lungeotz). Gosau je malé lyžařské středisko v nadmořské výšce 780 m. V městečku najdete bazén, saunu, solárium, supermarket, pekárnu, obchody se suvenýry, restaurace. Moderní hotel se nachází 650 metrů od centra městečka, má klidnou polohu s úchvatnými pohledy na blízký horský masiv. Značka COOEE je synonymem pro aktivní, sportovní hotely, které nabízejí celou škálu aktivit a benefitů během pobytu. Před hotelem je zastávka autobusu. Lyžařský areál Hornspitzbahn je vzdálen 1.2 km,  kabinová lanovka Gosaukammbahn je ve vzdálenosti 4 km.  

Ubytování -

světlé, prostorné  pokoje s vlastním příslušenstvím mají moderní, minimalistické, ale pohodlné vybavení  s možností 1-2 přistýlek, balkon., TV, radio, fén.  Dětská postýlka na vyžádání – za poplatek 5€/noc. Dvoulůžkový pokoj 21 m2 – max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě, rodinný pokoj  – 2 lůžka + palandy - max.. obsazenost 3 dospělí + 1 dítě. K dispozici jsou i bezbariérové pokoje a pokoje pro alergiky. 

Stravování -

snídaně formou švédského stolu, za příplatek večeře 3-chodové menu formou bufetu. 

Vybavení -

: recepce, hala,  restaurace, bar, kavárna, úschovna lyží, sušičky bot, půjčovna lyží, prodej skipasů, WLAN, parkoviště. Pro kuřáky je v hotelu vyhrazen samostatný prostor.

Cena zahrnuje -

uvítací nápoj, 2/7 nocí  ubytování se snídaní, hotelové wellness,  WLAN, parkování, pojištění CK proti úpadku.  

Cena nezahrnuje -

: pobytovou taxu 2 €/osoba od 15 let/ noc – platba na místě.  Večeře (1x): od 16 let Kč 530, 6-15.9 let Kč 260, dítě do 5.9 let ZDARMA.

Wellness -

sauna,  fitness, relaxační místnost.

Domácí mazlíčci -

jsou vítání na vyžádání za poplatek 5€/den.

Speciální nabídka -

4 nocí= platba 3 nocí: 21.11.-21.12.2020 + 6.1.-20.1.2021 + 14.3.-5.4.2021.

Fotogalerie