Alpenwellnesshotel Gasteigerhof **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 140 Kč

Popis

O hotelu
hotel s rodinnou atmosférou disponuje přijímací halou s recepcí, společenskou místností, restaurací, barem, kavárnou, WiFi připojením zdarma, výtahem, zahradou s lehátky a slunečníky.

Lokalita
mezi nádhernými vrcholy rakouských Alp, mimo rámus a hektiku všedního dne. Pouze cca 25 minut autem od Innsbrucku, v blízkosti ledovce Stubai.

Vzdálenost z Prahy: cca 575 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 640 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 590 km, 6 hodin

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, sat. TV, fénem, posezením, WiFi připojením.

Dvoulůžkové pokoje: cca 22 m2, vana nebo sprchou, balkon.
Rodinné pokoje: cca 35 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 18,99 let, sprcha, balkon.
Juniorsuite Gletscherblick: cca 40 m2, vana, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 18,99 let, balkon.Dětská postýlka k zapůjčení zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
polopenze: snídaně formou bufetu, odpoledne káva a zákusek, k večeři výběr z menu o 5 chodech (saláty formou bufetu), 1x týdně menu o 6 chodech.

Fitness a lázně
wellness zóna s krytým bazénem, saunou, finskou saunou, zážitkovou sprchou, parní lázní, solnou jeskynní, Kneippovými bazény, odpočívárnou. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
k zapůjčení jízdní kola (dle dostupnosti), stolní tenis, stolní fotbálek. Za poplatek: k zapůjčení elektrokola, dle dostupnosti.
Pro rodiny: hlídání dětí 4-14 let, 9-16 h. v BIG Family Clubu, dětská herna, dětské hřiště, vybavení pro nejmenší k zapůjčení.


Mapa

Fotogalerie