Alpenhotel Dachstein*** s bazénem, Bad Goisern léto 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 790 Kč

Popis

Atraktivní region Horní Rakousko nabízí jedinečnou kombinaci pobytu, a to relax na plážích jezer a aktivní pobyt v okolních horách. Z hornorakouských jezer jsou zejména u jachtařů oblíbená jezera Attersee a Traunsee, k nejteplejším patří Mondsee a sousední Irrsee. Perlami Solné komory jsou Wolfgangsee a Halštatské jezero. Přírodní klenot Národní park Vápencové Alpy (Nationalpark Kalkalpen) se nachází na jihu Horních Rakous a pyšní se vzácnými živočišnými druhy a malebnými oblastmi pro pěší turistiku (Ennstal, Pyhrn-Priel a Steyrtal). Cyklotrasy: Enžská stezka, Innská stezka, Mozartova cyklostezka (www.radfahren.at). Pro rodinné výlety jsou vhodné např. jeskyně s nálezy mamutích koster v Obertraun (16 km) nebo termální lázně v Bad Ischl (11 km) nebo zábavný prehistorický park „Urzeitwald“ v Gosau (17 km).Ubytování:

Poloha -

Atraktivní region Horní Rakousko nabízí jedinečnou kombinaci pobytu, a to relax na plážích jezer a aktivní pobyt v okolních horách. Z hornorakouských jezer jsou zejména u jachtařů oblíbená jezera Attersee a Traunsee, k nejteplejším patří Mondsee a sousední Irrsee. Perlami Solné komory jsou Wolfgangsee a Halštatské jezero. Přírodní klenot Národní park Vápencové Alpy (Nationalpark Kalkalpen) se nachází na jihu Horních Rakous a pyšní se vzácnými živočišnými druhy a malebnými oblastmi pro pěší turistiku (Ennstal, Pyhrn-Priel a Steyrtal). Cyklotrasy: Enžská stezka, Innská stezka, Mozartova cyklostezka (www.radfahren.at). Pro rodinné výlety jsou vhodné např. jeskyně s nálezy mamutích koster v Obertraun (16 km) nebo termální lázně v Bad Ischl (11 km) nebo zábavný prehistorický park „Urzeitwald“ v Gosau (17 km).

Ubytování -

Alpenhotel Dachstein stojí na malebném místě nad lázeňským městem Bad Goisern v oblasti Solné komory, jen 12 km od vesnice Hallstatt, zapsané na seznamu UNESCO. Nabízí zdarma krytý bazén a wellness centrum, zrekonstruované v roce 2017. 

Stravování -

snídaně bufet a večeře 4-chodové menu (polévka, salátový bar, moučník a výběr ze 3-4 hlavních chodů).

Vybavení -

lobby bar, restaurace, výtah, parkoviště, zdarma Wi-Fi v celém hotelu (kromě Wellness), zábavné programy, tanec a folklorní večery. 

Ubytování -

prostorné pokoje s vlastním příslušenstvím, Sat-TV, Wi-Fi, balkon. Rodinné pokoje (35 m2) jsou rozděleny na 2 části: v obývací části je rozkládací pohovka pro 1-2 osoby (vhodné pro děti). Do rodinného pokoje lze přidat 5. lůžko pro dítě do 14.9 let. 

Cena zahrnuje -

ubytování s polopenzí, užití hotelového Wellness, Wi-Fi (kromě wellness), parkování. Dětská postýlka na vyžádání – ZDARMA.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu 2 €/ noc, osoba od 16 let - platba na místě při příjezdu. Domácí mazlíčci jsou vítáni: 6 €/ den – platba na místě.

Wellness: -

relaxace a odpočinek, vnitřní bazén (8x8x1,5m) s panoramatickým výhledem, bio sauna,  finská bylinková sauna, parní lázeň.  

Fotogalerie