Advetní Vídeň, Schönbrunn, trhy a výstava Modigliani 2021 **+

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 390 Kč

PopisUbytování:

Doprava - klimatizovaným busem s možností občerstvení (prodej nápojů za Kč), vybaveným DVD.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Pojištění - zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

Program:

1.den
1. den: odjezd z Prahy v 6 h, prohlídka VÍDNĚ kostel Karla Boromejského, vyzdobená Korutanská ulice, Staré město, habsburský zámek Hofburg, dóm sv. Štěpána, odpoledne volno k návštěvě překrásných adventních trhů před radnicí, individuální návštěvy galerií, muzeí, skvělé kavárny a cukrárny (UNESCO), možnost návštěvy večerního města Pro zájemce doporučujeme návštěvu Galerie Albertina, kde probíhá mimo stálých výstav jedinečná výstava "Revoluce promitivismu. Modigliani". Vídeňské muzeum ALBERTINA oceňuje Amedea Modiglianiho (1884-1920) u příležitosti 100. výročí jeho smrti velkolepou retrospektivou zahrnující přibližně 130 objektů ze tří kontinentů (výstava byla odložena kvůli pandemii Covid na letošní rok - svůj zájem prosím hlašte při přihlášce).

2.den
2. den: adventní trhy před zámkem Schönbrunn, možnost prohlídky zámku, volno ve Vídni, individuální návštěvy galerií, muzeí, skvělé kavárny a cukrárny, adventní trhy. Barokní zámek Schloss Hof, rodinné sídlo Habsburků s nádhernými zahradami (původně majetek prince Evžena Savojského), na závěr jedinečné adventní trhy v původním hospodářském dvorci, kde jsou užitkové zahrady a lze tu vidět celou řadu hospodářských zvířat, různé vzácné rasy, např. bílé oslíky či maďarské rohaté ovce račky, přejezd do ČR, návrat do Prahy do 23 h, CK si vyhrazuje právo záměn pořadí programu vzhledem k počasí i zájmům klientů.

Fotogalerie