Abtenau, zima,hotel Der Abtenauer 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 760 Kč

Popis

Lyžařská oblast Dachstein West (Gosau/Russbach/Annaberg, Freesports Arena Krippenstein, Feuerkogel, Postalm, Abtenau.

Hotel Der Abtenauer  leží přímo na náměstí v centru romantického městečka Abtenau v oblasti Dachstein West, cca 50 km od Salzburgu. Restaurace, bary, kavárny  a nákupní možnosti jsou přímo v okolí. Skiareál Dachstein West (Gosau/Russbach/Annaberg, Freesports Arena Krippenstein, Feuerkogel, Postalm) je vzdálen 11 km od hotelu, skibus ( pro Dachstein West je 50 m  od hotelu. Skiareál Dachstein West/Abtenau je vzdálen cca 500 m, Skiareál Abtenau  – je zde 10 km sjezdovek, 6 vleků, 1 sedačka, 1 kabinová lanovka. Skiareál Karkogelbahn je vzdálen 500 mUbytování:

Poloha -

Lyžařská oblast Dachstein West (Gosau/Russbach/Annaberg, Freesports Arena Krippenstein, Feuerkogel, Postalm, Abtenau.

Hotel Der Abtenauer  leží přímo na náměstí v centru romantického městečka Abtenau v oblasti Dachstein West, cca 50 km od Salzburgu. Restaurace, bary, kavárny  a nákupní možnosti jsou přímo v okolí. Skiareál Dachstein West (Gosau/Russbach/Annaberg, Freesports Arena Krippenstein, Feuerkogel, Postalm) je vzdálen 11 km od hotelu, skibus ( pro Dachstein West je 50 m  od hotelu. Skiareál Dachstein West/Abtenau je vzdálen cca 500 m, Skiareál Abtenau  – je zde 10 km sjezdovek, 6 vleků, 1 sedačka, 1 kabinová lanovka. Skiareál Karkogelbahn je vzdálen 500 m

Ubytování -

renovované, pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje (20-28 m2​) s možností přistýlky  jsou s vlastním příslušenstvím, SAT TV, rádio, telefon, vysoušeč vlasů, trezor. Některé pokoje jsou s balkonem - CK negarantuje. Třílůžkové pokoje (27 m2), rodinné pokoje (30 m2 pro 4 osoby (2 dospělé osoby a 2 děti do 15.9 let). V případě 4 dospělých osob na vyžádání. .

 

 

Stravování -

snídaně formou bufetu. V případě polopenze  je večeře tříchodové menu: formou bufetu  polévky, saláty a moučníky +, 2 druhy hlavního jídla servírované.

 

 

Vybavení -

recepce, lobby, bar s disco, restaurace, úschovna lyží, parkoviště, Wi-Fi ve veřejných prostorách, skibus.

Cena zahrnuje -

ubytování s all inclusive light na 3 nebo 4 noci, využívání Wellness, Tennengau PLUS Card, parkovací místo, Wi-Fi. Tennengau PLUS Card zahrnuje služby –např. zdarma ski bus k Dachsteinu,1x týdně běh na běžkách, jízdenku autousemdo Salzburgu za 2 €/osoba  a další.

Cena nezahrnuje -

Skipas, dopravu, pojištění léčebných výloh, pobytová taxa 1,70 € / osoba / den/od 15 let - povinná platba na místě. Domácí mazlíček na vyžádání - 15 €/noc - platba na místě.

Slevy -

Slevy pro děti na přistýlkách jsou platné  pouze při dvou plně platících osobách v pokoji.

Speciální akce: 4 noci= platba 3 noci v termínech : 6.1.-13.1. +10.3.-31.3.2019.

 

 

Wellness: -

sauna, pára, aroma jeskyně, odpočinková místnost. Za poplatek solárium a infračervená kabina.

Fotogalerie