Hotel CAIS DE OLIVEIRA ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 17 380 Kč

Popis


Poloha:

0m přístup k moři po schodech, vstup do moře po žebříku
2.5km Canico de Baixo


Ubytování:

Popis - Renovovaný apartmánový hotel je situován na útesu nad mořem, ke kterému je přístup po schodech. Díky své poloze je vhodný pro milovníky klidu, moře a potápění (blízko je potápěčská škola a podvodní přírodní park). Hotel se skládá z hlavní budovy a dvou vedlejších a je součásti hotelů Roca Mar a Royal Orchid. Hotel poskytuje bezplatný Shutle Bus, který vás několikrát do dne přepraví do centra Funchalu, které je vzdáleno cca 15 km, a zpět.

Vybavení hotelu - vstupní hala s recepcí, výtah, parkoviště, Snack bar, internet point za poplatek, Wi-Fi na recepci a na pokojich zdarma, venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky, vnitřní bazén, vířivka a fitness centrum ( ve vývoji). Klienti mají možnost využívat prostory hotelu Roca Mar a Royal Orchid jako je SPA, vstup do moře, fitness centrum, vnitřní bazén, sauna.

Vybavení pokojů - příslušenství, klimatizace, vysoušeč vlasů, televize, plně vybavený kuchyňský kout, balkon nebo terasa s výhledem na pevninu, výhled na moře je za příplatek (na vyžádání) Studia jsou dvoulůžkové (2 samostatné postele nebo manželská postel) s možností 1 přistýlky

Relaxační centrum - venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky, vnitřní bazén, vířivka a fitness centrum ( ve vývoji)

Mapa

Fotogalerie