Adventní Bautzen 2020 

Dejte vědět svým přátelům:

od 880 Kč

PopisUbytování:

Doprava - klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení a DVDUpozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Pojištění - Cena zájezdu nezahrnuje komplexní pojištění. Doporučujeme komplexní pojištění u pojišťovny UNIQA (pojištění úrazové, léčebné v zahraničí, za náhradu škod a především pojištění na storno zájezdu), anebo pouze léčebné pojištění ve výši 22 Kč/den.

Program:

1.den
1. den: odjezd z Prahy v 6 hodin, přejezd do německé oblasti Sasko - Lužice a kouzlo lužického adventu - "Václavský trh" v BUDYŠÍNĚ (Bautzen), pěkných lužických městech s řadou památek, upomínajících i na české dějiny, trhy jsou zasazeny do krásné scenérie na historických náměstích a mají pozoruhodnou atmosféru kultury tří zemí - Německa (Saska), Polska i Čech, lužickosrbské tradice, vánoční zboží, svařáky a punče, místní speciality, budyšínský trh krále Václava IV. je údajně nejstarší v Německu, návrat do Prahy do 23h. CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí a aktuálních otvíracích dob objektů a organizace adventních trhů.

Fotogalerie