Za krásou holandských květin ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 990 Kč

Popis

S návštěvou květinového korza
Holandsko je země větrných mlýnů, grachtů, polderů, tulipánů, dřeváků a krav, ale také elektroniky firmy Philips a fantastických vodních staveb. My budeme mít možnost shlédnout od všeho trochu, ale jaro je přece jen zasvěceno květinám, především tulipánům. Jeden z nejoblíbenějších zájezdů naší nabídky.

Popis dopravy:
klim. bus

Program:

1. den
Odjezd v  podvečerních hodinách. Cesta přes noc.

2. den
Květinová burza v Alsmeeru . Alkmaar - proslulý sýrový trh. Návštěva sýrové farmy Alida Hoeve - možnost ochutnávky a nákupu sýrů. Kouzelná rybářská vesnička Volendam. Ubytování.

3. den
Noordvijk – květinové korso - desítky alegorických vozů z květin, fantastická podívaná navštěvovaná turisty z celého světa. Amsterodam - prohlídka města, proslaveného svou architekturou i spoustou muzeí. Procházka centrem včetně návštěvy plovoucího květinového trhu, náměstí Dam, dvoru bekyní aj. Mmožnost projížďky po grachtech, nocleh.

4. den
Zaanse Schans - živý skanzen s větrnými mlýny a ukázkami výroby sýrů, dřeváků a delftské keramiky.Nejkrásnější jarní park Evropy Keukenhof - miliony kvetoucích cibulovin - tulipánů, hyacintů, narcisů, ale i dalších květin. Oblast květinových polí. Haag - možnost navštívit park Madurodam - Holandsko v malém. Rotterdam - okružní jízda, moderní architektura, Euromast. Noční přejezd.

5. den
Příjezd v dopoledních hodinách.

Fotogalerie