Holandsko - Květinové Korzo 

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 957 Kč

Popis


Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění á 165,-Kč; vstupy, loďky, jízdenky (doporučujeme cca 60 EUR); místní poplatek á cca 4€/os. - platba na místě. Jednolůžkový pokoj 2150,-Kč.
Doprava: Zájezdovým autobusem.

Nástupy: po trase Polička, Litomyšl, Chrudim, Pardubice, H. Králové, Poděbrady, Praha. Ostatní místa dohodou v CK.

Svozy: Brno á 280,-Kč, Olomouc á 350,-Kč, Ostrava á 390,-Kč, oblast Bystřice n. P., N. Město na Mor., Sněžné, Žďár n. Sáz., Hlinsko, Svratka, Krouna á 280,-Kč. Svozy jsou při min. 4 osobách.


Ubytování:

Popis - Amsterodam - Bad Scheveningen - Euromast - Rotterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo

Ubytování - v hotelu s vlastním sociálním zařízením, 2L pokoje

Program:

Program
1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes SRN. 2. den: V ranních hodinách návštěva květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, květinové korzo. Odjezd na ubytování, nocleh. 3. den: Po snídani odjezd do sýrárny a výrobny dřeváků, spojenou s informací o výrobě holandského sýra a dřeváků, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Krátká prohlídka rybářského městečka VOLENDAM. Přejezd na návštěvu skanzenu poblíž Enkhuizenu - ZUIDERZEEMUSEUM. Zde poznáme život v severním Holandsku v letech 1880 – 1930. Najdete zde obchody, školu, kostel, dílny a 5 muzeí se zaměřením na námořní plavbu, rybolov, obchodování, lov velryb a zápas s vodou. Přejezd na hráz AFSLUITDIJK – hráz mezi jezerem a mořem. Dělí Severní moře s Ijsselským jezerem. Nocleh. 4. den: Po snídani odjezd do DELFTU – krátká prohlídka městečka. AMSTERODAM – prohlídka brusírny diamantu spojená s výkladem a s možností zakoupení šperků za výhodné ceny ve valutách. Projížďka lodí po grachtech s výkladem o zajímavostech Amsterodamu, procházka městem s výkladem průvodce, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren (Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…). Večer procházka červenými uličkami. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR. 5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Fotogalerie