Perly Tater a severního Slovenska a termály 

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 300 Kč

Popis

NEJOBLÍBENĚJŠÍ TATRANSKÉ TRASY! Vysoké Tatry nás stále lákají, stále se do nich vracíme jako do "svých hor". Pojeďte se projít po známých trasách, odpočinout si v některých z termálů, prostě užít si tatranskou dovolenou.

Program:

1. den
Odjezd v ranních hodinách přes Prahu a Moravu na Slovensko. Zastávke ve Strečně - návštěva zříceniny unikátního hradu s úchvatnou polohou - vypíná se na skále nad řekou Váh. Odjezd na nocleh.

2. den
Tatranská Lomnica - lanovkou na Skalnaté pleso - možnost lanovky na Lomnický štít, popř. na Lomnické sedlo, sestup přes Hrebienok do Starého Smokovce, eventuelně přes Malou Svišťovku do Tatranské Lomnice. Návrat na nocleh.

3. den
Lysá Polana - přechod do Polska, odtud pěšky dolinou Roztoki (možnost použít koňský potah) k největším a nejhlubším jezerům Morské Oko, Wielky Staw a Czarny Staw. Návrat na nocleh

4. den
Štrbské pleso - jedna z perel Tater a Popradské pleso - možnost výběru více túr. Odjezd na nocleh.

5. den
Spišský hrad - monumentální zříceniny jednoho z největších hradů Evropy, Levoča - městská památková rezervace, kostel sv. Jakuba s největším gotickým oltářem světa. Vrbov - koupání v termálním koupališti. Návrat na nocleh.

6. den
Po snídani odjezd, zastávka v termálních lázních Bešeňová (cca 2 hod.), příjezd večer.

Fotogalerie