Bavorské velikonoční tradice a středověká městečka 2022 ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 990 Kč

PopisUbytování:

Doprava - klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVDUpozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Pojištění - zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696•pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč•pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč•úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)•poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč•pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Program:

1.den
1. den: Odjezd z Prahy v 6 hodin, další možná nástupní místa: Beroun, Plzeň, svozy od 6 osob: Hradec Králové, Pardubice za 300 Kč, rozkvetlá cesta do Německa, NÖRDLINGEN, kruhové středověké město vystavěné celé v obřím kráteru po meteoritu Riess, celé lze obejít po hradbách (2,7 km, 12 věží a 5 bran), vyhlídka z věže Daniel, individ. muzeum meteoritu, středověká Romantická cesta: DINKELSBÜHL, údajně nejkrásnější středověké město Německa (věže, brány, křivolaké uličky, hradby, romantická zákoutí s hrázděnými domy)

2.den
2. den: ROTHENBURG ob der Tauber, jedno z nejkrásnějších středověkých měst Evropy s hradbami, hrázděnými domy, uličkami a Německým muzeem Vánoc, slavnostně nazdobená „velikonoční kašna, možnost výstupu na věž s krásným výhledem na střechy středověkého města, lázeňské město BAD WINDSHEIM, variantní program dle zájmu: rozsáhlý skanzen v přírodě v čase Velikonoc představuje nejrůznější francká řemesla a bavorské velikonoční tradice (komentovaná prohlídka s průvodcem), a poté pobyt v termálních lázních Bad Windsheim s nejslanějším termálním bazénem v Evropě (bývá nazýván malé „Mrtvé moře“) nebo procházka v městečku v historickém centru (i zde můžete potkat ozdobenou kašnu) a relax v uličkách a posezení v cukrárně; zájemci mohou využít individuálně možnost pobytu v termálních lázních po celé odpoledne, večer návrat na hotel a fakultativně večeře

3.den
3. den: nejkrásnější velikonoční kašny: BAMBERG (UNESCO), jedno z nejkrásnějších německých historických měst s tisícovkou historických domů s kostely na 7 návrších a s 8 pivovary v podzámčí, čtvrť Malé Benátky, hrad z filmu Tři mušketýři, radnice na ostrůvku, možnost návštěvy Rezidence, velikonoční kašny, FORCHHEIM, kašna před nejkrásnější středověkou hrázděnou radnicí v Německu, BIEBERBACH, největší velikonoční nazdobená kašna na světě, kterou zdobí na 12 tisíc kraslic (Guinessova kniha rekordů), návrat do Prahy do 23 h CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a místu ubytování.Slavnosti, které jsou uvedeny v programu zájezdu, jsou záležitostí místních lidí a mohou být ovlivněny řadou nepředvídatelných situací. Nelze je proto nikdy zaručit na 100 % v daném termínu a uvedené podobě.

Fotogalerie