Paradis Beachcomber Golf Resort & spa *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 52 500 Kč

Popis

O hotelu
Na poloostrůvku Le Morne na jihozápadě ostrova zabírá severní cíp. Směrem na jih navazuje areál dalšího Beachcomberu Dinarobin a spolu nabízí přes 7 km překrásné pláže z bělostného písku lemující tyrkysovou lagunu. Z druhé strany hotel ohraničuje golfové hřiště a pak již ční skála Le Morne, jeden ze symbolů Mauritia. Areály Le Paradis a Dinarobin dělí malá říčka (její ústí slouží jako hotelová marína) a kdo chce šetřit kroky může zdarma využít služeb pendlujících golfových vozíků a hotelového minivanu. Spojení: z mezinárodního letiště transfer cca 1 hod. Do nejbližšího střediska Le Tamarin cca 15-20 minut taxíkem, do hl. města Port Louis cca 40-60 minut. Těžko hledat, co by v tomto hotelu mohlo chybět pro dovolenou snů: naleznete zde velkou lobby s recepcí a business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques včetně duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub, možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita
Poloostrov Le Morne na jihozápadním pobřeží.

Popis pokojů
Celkem 300 rozmístěných (kromě vil) ve dvoupatrových pavilonech, vždy orientovaných směrem k moři. Až na samém cípu jsou
- Ocean Rooms (40x, cca 50m2) orientované do laguny mezi cípem a pobřežím,
- Ocean Beachfront Rooms (60x, cca 50m2) více na otevřené moře, pak je centrální část s lobby, bazénem a restauracemi, několik prstenců s
- Tropical Rooms (120x, cca 76m2), z nichž ty nejblíže k pláži jsou samostatnou kategorií
- Junior Beachfront Rooms (54x, 76m2). Kromě nich je zde několik nejluxusnějších suites.
Pro početnější rodiny (4-5 osob) jsou určeny dvouložnicové Suites a Villas (podrobnosti na vyžádání).
- OCEAN + OCEAN BEACHFRONT s obývacím koutem, velkou koupelnou se samostatnou vanou, sprchovým koutem, WC, fénem, župany a šatnou. Pochopitelně je zde kvalitní klimatizace, Sat-TV, minibar, varná konvice (káva/čaj), sejf a terasa či balkon. V pokoji je přípojka na internet – použití zdarma, stejně jako pokrytí WiFi.
- Senior SUITE BEACHFRONT sou vybaveny stejně, s větším obývacím koutem, vstupní předsíňkou a zejména prostornější terasou se stylovým posezením.
Upozornění: uvnitř pokojů všech kategorií platí zákaz kouření!
Maximální možná obsazenost:
Tropical ... 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 osby do 17 let
Ocean (+ Beachfront) ... 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 osoba do 17 let
Junior Beachfront ... 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 osoba do 17 let

Restaurace, bary, stravování
SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Le Brabant
POLOPENZE – snídaně buffet v hlavním restaurantu Le Brabant a večeře tamtéž ve formě buffetu či výběru z menu. Za příplatek možno využít i a la carte večeře v Le Blue Marlin (mořské speciality) a La Ravanne (kreolské speciality). Kromě výše uvedených slouží ještě během dne na bázi a la carte (za úhradu) La Palma s italskými specialitami. 5 barů – hlavní u bazénu, další 2 u restaurací La Ravanne a Le Blue Marlin, Golf Bar a pro milovníky nočního života Disco bar. Hosté pochopitelně mohou využívat (za úhradu) i a la carte restauranty a bary v sousedním Dinarobinu.
ESCAPE BALÍČEK - Osvěžující nápoje, voda, nealkoholické nápoje (Coca cola, Fanta atd), džusy z tropického ovoce, mléčné koktejly, domácí ledový čaj, nealkoholické koktejly, zahraniční vína bílá, růžová, červená (JAR, Francie, Austrálie)
Horké nápoje :čaje: výběr mauricijských čajů, výběr bylinných čajů. Káva: Káva: americká káva, Expresso, Macchiato, Café Latté, Cappuchino Hot Chocolate
Alkoholické nápoje: Rum: Green Island White rum, Green Island Gold Vodka: Whisky: HB Whisky, JB Whisky, Johnny Walker Red Label, Jameson Irish WhiskyBrandy: Pivo: Fénix Draught a plechovka 33cl, Guiness plechovka 33cl, alkoholické koktejlyFitness a lázně
Špičkově vybavené fitness centrum a top wellness v hotelovém Spa.

Aktivity v hotelu a okolí
V ceně plachtění, vodní lyže, kanoe+kajaky, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, windsurfing, 6 kvalitních tenisových kurtů s umělým povrchem a osvětlením (rakety zdarma), aerobic, jóga, stolní tenis, špičkové fitness centrum. Za úhradu tenisové míčky, potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři, půjčovné kol, výlety katamaranem. Špičkové Spa. Denně zábavné a hudební produkce. Golf:
International championship golf course (18 jamek, Par 72, 5.899m) uspokojí i poměrně náročné hráče. Denní green fee pro hotelové hosty cca 25 EUR, golfcart cca 50 EUR. Hotel má výtečnou golf academy (za úhradu). Díky smlouvám lze využít i služeb dalších vynikajících 18-jamkových hřišť.


Poloha:

Mauricius. Při tomto slově se snad každému automaticky vybaví slavná známka. Ano, právě tato známka způsobila to, že se o malý ostrov začal zajímat celý svět. Nádherný tropický ostrov vulkanického původu, je součástí souostroví Maskarén, v západní části Indického oceánu, na jih od Seychelských ostrovů a na východ od Madagaskaru. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům. Pláže ostrova jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Mauricius je obklopen korálovými lagunami, které tak vytvářejí ideální podmínky pro potápění. Mezi červeně, zlatě, modře či žlutě zbarvenými korály proplouvají ryby nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Ostrov je oblíbený milovníky moře, slunění, potápění, vodními lyžaři, surfaři, rybáři, jachtaři, hráči golfu a je také ideálním místem pro nakoupení krásných suvenýrů. Je perfektním místem pro podnikání pěších túr. Dovolená na Mauriciu není „za hubičku“, ale návštěvníci zdejších hotelů dostanou za své peníze servis a kvalitu na velmi vysoké úrovni.

Mapa

Fotogalerie