Pohádkové Maledivy - pobyt v resortu na soukromém ostrově 

Dejte vědět svým přátelům:

od 66 900 Kč

PopisUbytování:

Ubytování: - hotel Paradise Island Resort (20 min motorovým člunem od letiště) – ostrov Lankanfinolhu - plážový bungalov - sat. TV, trezor, chladnička, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, terasa, wifi, vana nebo sprcha, ručníky, venkovní posezení.

Program:

1. - 2.den:
odlet z Prahy do MALÉ, poté přesun rychlou lodí na ostrov LANKANFINOLHU ležící v ATOLU NORTH MALÉ, který svým turistům nabízí nádherné pláže a lagunu s fantastickou barvou, čímž se stává i skvělou lokalitou ke šnorchlování nebo jen k lenošení. Po zbytek dne relaxace na naší pláži.

3. den:
dnešní den je věnován prozkoumávání místního ostrova, který je sám o sobě poměrně velký a bude vám chvíli trvat než si „vyzkoušíte“ všechny pláže. Na ostrově se nachází několik restaurací, které můžete během dne využít, pokud vám nebude stačit bohatá plná penze, která je v ceně zájezdu. Ti z vás, kteří jsou akčnější povahy, mohou využít služeb sportovního centra a zkusit si paddleboardy, vodní lyže, kanoe atd.

4. den:
podnikneme neopakovatelný lodní výlet za pozorováním podmořského života. Jistojistě vás zdejší vody Indického oceánu okouzlí pestrobarevnou škálou ryb a korálů různých velikostí. Když budete mít štěstí můžete spatřit karetu, malé žraloky či manty. To je to, proč se na Maledivy jezdí.

5. den:
volný den na pláži či vlastní aktivity, v podvečer výlet tradiční maledivskou lodičkou dhoni. Po dobu výletu si budete moci zarybařit na šňůru přímo z loďky. Váš úlovek vám pak místní rádi připraví přímo před vašimi zraky.

6. - 7.den:
relax u moře, v případě zájmu (za příplatek) podvečerní výlet při západu slunce s pozorováním delfínů. V ceně výletu je i exotický koktejl dle vašeho výběru.

8. den:
přesun do MALÉ, hlavního města těchto pohádkových ostrovů, které má pro turisty připraveno historické památky, výškové budovy, ale nabízí i spleť úzkých uliček vhodných pro nákup suvenýrů. Určitě musíme navštívit velice významnou MEŠITU HUKURU MINSKIY ze 17. st. nebo PALÁC MULEE-AAGE, bývalé sídlo sultána Mohameda Shamsuddeena III. Neopomeneme navštívit i vyhlášený rybí trh a trh s kořením, šátky a ovocem a zeleninou. Večer odlet do Prahy.

9. den:
přílet do Prahy.

Fotogalerie