Meeru Island Resort & spa 4*+ ****+

Dejte vědět svým přátelům:

od 52 900 Kč

Popis

O hotelu
Počet pokojů: 284
WiFi zdarma

Lokalita
Severní Atol Male
Transfer: rychlolodí cca 60 minut

Popis pokojů
Garden room: 46-50 m², pokoje jsou rozestavěné ve tvaru „podkovy“ a jsou umístěné v blízkosti Dhoni Baru s bazénem. Každý pokoj má zařízenou dřevěnou terasu, která je krytá palmami a je s výhledem do zahrady. Vybavení: sprcha/WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice.

Beach Villa: 51-60 m², zrekonstruované dřevěné vilky se nachází jen pár kroků od pláže s krásným výhledem na lagunu. Vybavení: částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, rychlovarná konvice, zařízená terasa.

Jacuzzi Beach Villa: 71-80 m², vilky s výhledem na lagunu, oddělené zdi, s vlastní soukromou verandou. Navíc jacuzzi pro 2 osoby, která se nachází přímo pod širým nebem s dřevěnou terasou a lehátky. V okolí se nachází tropické rostliny. Na pláž je to jen pár kroků. Vybavení: polovenkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, terasa (zařízená).

Water Front Villa: 51-60 m², vilky se nacházejí přímo na pláži a mají přímý vstup do oceánu. Částečně venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená),

Jacuzzi Water Villa: 81-90 m², vodní vily mají větší ložnici, prostornější koupelnu a navíc kávovar Espresso. Součásti je také soukromá veranda se schodištěm vedoucím přímo do laguny. Vily mají také soukromou jacuzzi pro dvě osoby, kde můžete zažít neskutečnou romantickou chvíli při západu slunce a později i pod nebem plným hvězd při popíjení dobrého sektu. Vybavení: z části venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar za poplatek, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa (zařízená).

Restaurace, bary, stravování
Stravování:

Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
All inclusive: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), slevy v restauraci à la carte, nápoje po celý den zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo, domácí víno, místní lihoviny, voda ), Občerstvení, káva / čaj a pečivo, nápoje v minibaru (doplňovány denně), sleva na Spa procedury, šnorchlování (1x za pobyt), windsurfing (1x za pobyt, omezená doba), driving range (1x za pobyt, omezená doba) ), Tenis, exkurze (1x za pobyt)

Restaurace:

2 restaurace à la carte
2 bufetové restaurace: restaurace pouze pro dospělé
Kavárna, snack bar, 6 barů

Fitness a lázně
Za poplatek: Spa, Whirlpool, masáže, kosmetické procedůry
Aktivity v hotelu a okolí
The Meeru Golf Club

Nabízí 9 jamkové Pitch Putt golfové hřiště vhodné pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou krátkou hru. Golf si zde můžete zahrát na ploše 2,000m2. Golfové zázemí hotelu se skládá z 9 odpališť, 6 greenů, z nichž každé nabízí 4 nebo více vlajkových pozic se zvyšující se náročností. Greeny jsou vyrobeny z kvalitního umělého materiálu, a tak je zde možné si zahrát a trénovat golf po celý rok. Na hřišti je také několik bunkrů a vodních ploch. Vzdálenosti k jamkám se pohybuji mezi 32 a 73 metry, ideální pro trénování přesnosti. V resortu jsou k dispozici PGA kvalifikovaní trenéři. Na hřišti se také každý týden konají přátelské golfové turnaje. Součástí je také obchod, kde jsou k zakoupení různé golfové oblečení, vybavení a suvenýry.

Děti

Miniclub: 3-12 let
Dětský venkovní bazén

V ceně:
Plážový volejbal, fotbal, Boccia, stolní tenis, badmintonm kulečník, stolní fotbal / stolní fotbal, tělocvična, jóga, kajak,
1 bazén: pouze pro dospělé

Za poplatek:
Katamarán
Windsurfing: kurzy
Dostupné golfové hřiště: 9jamkové, driving
Tenis: 2 tvrdé kurty, světlomety
Půjčovna kol: v hotelu
Škola potápění: PADI
Potápěčská oblast: potápění vraky, útesy


Poloha:

Souostroví Maledivy je roztroušeno kolem rovníku v Indickém oceánu a představuje sen o tropickém ráji a romantické dovolené. Ostrovy jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi, které zpevňují palmové háje. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, ve kterých žijí nejrůznější druhy okouzlujících, někdy až magicky krásných mořských živočichů. Maledivské souostroví se skládá z 1.190 ostrovů, které zabírají dohromady 90.000 čtverečních kilometrů. Žádný z ostrovů nevyčnívá nad mořskou hladinu více 2 – 3 m. Pokud tedy hladina moře stoupne, hrozí, že všechny atoly zmizí pod mořskou hladinou. Maledivské souostroví tvoří jednotlivé atoly, které dosahují v průměru až několik desítek kilometrů. Každý atol je tvořen skupinou ostrůvků a korálovým útesem ve tvaru prstence. Uprostřed atolu je korálová laguna, ve které žijí tisíce zajímavých podmořských živočichů. To vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého. Stačí jednou se ponořit pod mořskou hladinu a chvíli pozorovat podmořské království. Díky tomu, že v laguně je klidná ničím nezkalená voda, je tu výborná viditelnost. Místo si tu najdou zkušení i amatérští potápěči. Určitě pod hladinou objevíte želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů.

Mapa

Fotogalerie