Kuredu Island Resort & spa 4* ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 53 500 Kč

Popis

O hotelu
Počet pokojů: 387
Recepce
WiFi zdarma
TV koutek
Butik, obchod se suvenýry, klenotnictví
Knihovna

Lokalita
Lhaviyani Atoll
Transfer hydroplánem cca 45 minut

Popis pokojů
Garden Bungalow: 3 hvězdičky, 51-60 m², bungalovy jsou situované uprostřed vkusně upravené zahrady. Nacházejí se v severovýchodní části resortu pár kroků od hlavních hotelových zařízení. Bungalovy jsou vybavené ratanovým nábytkem, zařízenou venkovní terasou. K dalšímu vybavení patří klimatizace, postel s nebesy, prostorná otevřená koupelna, telefon, zařízení pro přípravu čaje a kávy, minibar, trezor na vyžádání.

Beach Bungalow: 3 hvězdičky, 51-60 m², bungalovy jsou situované v severní části ostrova a mimo hlavní zábavní zařízení s výhledem na oceán. Doporučujeme pro ty, kteří si chtějí užít svůj odpočinek na samotě a přesto mít veškeré vybavení resortu v blízkosti. Mezi vybavení patří ratanový nábytek, zařízená terasa, venkovní koupelna se sprchou, postel s nebesy. Klimatizace, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar.

Beach Villa: 51-60 m², vily jsou stylově navržené a umístěné jen pár kroků od Indického oceánu. Východ slunce můžete pozorovat z verandy s ranním šálkem kávy. Vily jsou dostatečně prostorné. K zařízení patří lehátka, postel s nebesy, klimatizace, telefon, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar, LCD TV, CD přehrávač, fén, trezor.

Sangu Water Villa: 61-70 m², vily se nacházejí přímo nad oceánem, odkud můžete přímo vklouznout do průzračné vody. Západ slunce, který můžete pozorovat z terasy, vám navodí dokonalou romantickou chvilku jak z toho nejromantičtějšího filmu. Kromě hlavních restaurací mohou hosté Sangu Water Villas využít také skvělý servis Sangu Restaurant. Vybavení: nadvodní terasa, lehátka, osušky, postel s nebesy, klimatizace, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, chladnička na víno, LCD TV, trezor, fén.

Private pool villa: 200 m², Tyto vily nabízejí exkluzivní soukromí uprostřed zeleně, s bazénem a s různorodou škálou možností pro relaxaci. I přesto, že si zde můžete dopřát kompletní soukromí, tak se vily nacházejí nedaleko hlavních hotelových míst, jako jsou restaurace, Spa a sportoviště. Bezkonkurenční servis je samozřejmostí. Součásti vily je vlastní bazén s výhledem na třpytící se vody oceánu. K dispozici je také možnost obohatit své kulinářské chvíle prémiovými víny z vinného sklípku Sangu. Vybavení: soukromý bazén (cca 40m2), terasa s posezením, doškový slunečník, lehátka, plážové osušky, postel s nebesy, klimatizace, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, chladnička na víno, LCD TV, dokovací stanice pro iPod, fén, trezor.

Ostatní typy ubytování na vyžádání

Restaurace, bary, stravování
Stravování

Plná penze: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet)

All inclusive: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), sleva v restauraci à la carte, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, 9: 30 - 1:30, občerstvení, káva / čaj a pečivo (15:00 - 18:00), mezinárodní lihoviny zdarma, nápoje v minibaru (doplňovány denně), šnorchlování (1x za pobyt, omezená doba), windsurfing (1x za pobyt, omezená doba), Kajak, driving range (1x za pobyt, omezená doba), tenis, badminton, kulečník, šipky, exkurze (1x za pobyt)

All Inclusive Plus: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), večeře v restauraci à la carte (1 x v týdnu), sleva v restauraci à la carte, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje , Minerální voda, káva / čaj, stolní víno, pivo, džusy, domácí víno, koktejly, 9:00 - 13:30, občerstvení, káva / čaj a pečivo (15:00 - 18:00), mezinárodní lihoviny zdarma, nápoje v minibaru (doplňováno denně ), Lázeňské procedury (1x za týden, omezená doba), šnorchlování (1x za pobyt, omezená doba), windsurfing (1x za pobyt, omezená doba), kajak, driving range (1x za pobyt, omezená doba), golf (1x za pobyt, časově omezeno), tenis, badminton, kulečník, šipky, exkurze (1x za pobyt)

Restaurace:

3 restaurace à la carte: asijská kuchyně, ryby / mořské plody, středomořská kuchyně
4 bufetové restaurace: nekuřáci
Kavárna, bar u bazénu, vinárna, 6 barůFitness a lázně
Za poplatek: Spa, Whirlpool, masáže, kosmetické procedůry

Aktivity v hotelu a okolí
Děti

Miniklub: 3 - 12 let

V ceně
Plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, badminton, kulečník, šipky, tělocvična, kánoe
Tenis: tvrdý povrch, světlomety (za poplatek), 2 bazény, 1 bazén jen pro dospělé

Za poplatek
plachtění, katamarán
Windsurfing: kurzy
Kite surfing
Šnorchlování: půjčovna sportovního vybavení
Golfové hřiště k dispozici: méně než 18 jamek
Potápění
Škola potápění: PADI

Poloha:

Souostroví Maledivy je roztroušeno kolem rovníku v Indickém oceánu a představuje sen o tropickém ráji a romantické dovolené. Ostrovy jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi, které zpevňují palmové háje. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, ve kterých žijí nejrůznější druhy okouzlujících, někdy až magicky krásných mořských živočichů. Maledivské souostroví se skládá z 1.190 ostrovů, které zabírají dohromady 90.000 čtverečních kilometrů. Žádný z ostrovů nevyčnívá nad mořskou hladinu více 2 – 3 m. Pokud tedy hladina moře stoupne, hrozí, že všechny atoly zmizí pod mořskou hladinou. Maledivské souostroví tvoří jednotlivé atoly, které dosahují v průměru až několik desítek kilometrů. Každý atol je tvořen skupinou ostrůvků a korálovým útesem ve tvaru prstence. Uprostřed atolu je korálová laguna, ve které žijí tisíce zajímavých podmořských živočichů. To vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého. Stačí jednou se ponořit pod mořskou hladinu a chvíli pozorovat podmořské království. Díky tomu, že v laguně je klidná ničím nezkalená voda, je tu výborná viditelnost. Místo si tu najdou zkušení i amatérští potápěči. Určitě pod hladinou objevíte želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů.

Mapa

Fotogalerie