Zalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem 

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 480 Kč

Popis

Lázeňské město Zalakaros se nachází na jihozápadě Maďarska.Přibližně 800- letá obec může děkovat za svou mezinárodní slávu svým lázním, vybudovaným na jejich pokladu, zdroji termálních vod.Léčivá voda příznivě ovlivňuje zejména léčbu chronických gynekologických onemocnění, léčbu nemocí pohybového aparátu a nemocí kloubů. Osvědčuje se také při ošetřování kardiovaskulárních a metabolických poruch.  Komfortní hotel Karos Spa obklopený “Rajskou zahradou” je  umístěn v centru města. V blízkosti jsou cyklo-turistické stezky, které nabízejí dobré podmínky pro aktivní dovolenou. Velké termální lázně jsou vzdáleny od hotelu cca 500 m. Ubytování:

Poloha -

Lázeňské město Zalakaros se nachází na jihozápadě Maďarska.Přibližně 800- letá obec může děkovat za svou mezinárodní slávu svým lázním, vybudovaným na jejich pokladu, zdroji termálních vod.Léčivá voda příznivě ovlivňuje zejména léčbu chronických gynekologických onemocnění, léčbu nemocí pohybového aparátu a nemocí kloubů. Osvědčuje se také při ošetřování kardiovaskulárních a metabolických poruch.  Komfortní hotel Karos Spa obklopený “Rajskou zahradou” je  umístěn v centru města. V blízkosti jsou cyklo-turistické stezky, které nabízejí dobré podmínky pro aktivní dovolenou. Velké termální lázně jsou vzdáleny od hotelu cca 500 m. 

Ubytování -

komfortní klimatizované pokoje s vanou nebo sprchou, WC, bidetem, fénem, telefonem, SAT TV, internetovým  připojením, mini barem, trezorem a balkonem.  Bezbariérové  pokoje a pokoje pro alergiky  na vyžádání. Dvoupokojové rodinné pokoje – cca 45 m2- obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby a ložnice, balkon nebo terasa.

Stravování -

snídaně formou bufetu, oběd nebo večeře formou bufetu. 

Vybavení -

v hotelu je restaurace, kavárna, letní zahrada s grilem, internet, obchod. V zahradě je louka s lehátky a slunečníky v ceně pobytu.

Cena zahrnuje -

ubytování na 5dní/4dny/4/3 noci, polopenzi, dopravu autobusem,  používání  Spa wellness, posilovnu, aerobic, stretching, jógu, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program a další, Wi-Fi, koupací pláště pro dospělé, hlídaní dětí od 3 let na 4 hodiny denně, hlídaní dětí do 3 let na 2 hodiny denně.

Cena nezahrnuje -

místní taxu: 1.5 €/osoba/noc, parkování 3€/noc, parkování v garáži 6€/noc  - platba na místě, koupací pláště pro děti.

Spa Wellness: -

bazény- vnitřní a vnější, dětský bazén, vířivka, termální koupele, zážitkový bazén, ledová jeskyně, svět saun s finskou saunou,  fitness, vodní gymnastika. Oddělení pro děti se zajímavými programy. Za poplatek: solarium, masáže, tělové procedury a další. K dispozici za poplatek  lázeňské a léčebné centrum (balneo-hydro-,mechano-osygeno-magneto- a elektroterapie, inhalace, ošetření nohou atd.

Sport: -

posilovna, aerobic, stretching, jóga, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program a další. Za poplatek: půjčení kol, nabídka výletů. 

Program -

1.den : z Prahy v 06.00 hod., cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace, koupání a večeře.  2.-3. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.    U zájezdu ** 2-4 den: : po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání, večeře, 5.den: snídaně, koupání do 12.00 hodin.  odjezd do ČR.

Fotogalerie