Vitta hotel ***superior-EUROVÍKENDY ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 980 Kč

Popis

Navštívit Budapešť je „in“ - moderní pulsující metropole na Dunaji s dvoutisíciletou historií a bohatou kulturní tradicí stejně jako Praha a Vídeň připomíná společnou minulost  a stopy rakousko-uherského mocnářství. Bulváry, muzea a paláce nezapřou, že Budapešť má ráda secesi. Připomínkou mocné Uherské říše je slavný Maďarský parlament z přelomu 19. a 20. století, který byl postaven na pešťské straně Dunaje podle westminsterského vzoru ve snaze ukázat světu, že Uhersko je opravdová velmoc. V obdivuhodných interiérech této impozantní budovy uvidíte nejen novogotickou architekturu nejmohutnější maďarské stavby, ale také uherské korunovační klenoty - žezlo, jablko, meč a svatoštěpánskou korunu. V roce 1867 jí byl korunován císař František Josef I. na uherského krále.  Budapešť je ovšem i termálním rájem. Jako jediné velkoměsto nabízí relax ve více než padesáti lázeňských domech, napájených z více než osmdesáti vřídel a léčivých pramenů. Tradici lázeňství zde založili Turci. Za osmanské nadvlády v 16. a 17. století tu vznikly slavné lázně, z nichž jsou dodnes v provozu Rudas, Rácz, Király a Császár s jedinečnou orientální architekturou. Voda je vhodná pro nemoci dýchacího a zažívacího ústrojí, revmatické choroby, poruchy pohybového aparátu, zranění po úrazech, artritida a neuritida.  Lázně Széchényi v parku na konci Andrássyho bulváru patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální koupele, vanové lázně, bublinkové a slané koupele a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě.hotel se nachází na předměstí Budapešti, přesto je několik minut jízdy od centra města. Stanice metra linky M3 Újpest-Városkapu se nachází 10 minut chůze od hotelu. Supermarket Penny se nachází hned za rohem od Ubytování:

Poloha -

Navštívit Budapešť je „in“ - moderní pulsující metropole na Dunaji s dvoutisíciletou historií a bohatou kulturní tradicí stejně jako Praha a Vídeň připomíná společnou minulost  a stopy rakousko-uherského mocnářství. Bulváry, muzea a paláce nezapřou, že Budapešť má ráda secesi. Připomínkou mocné Uherské říše je slavný Maďarský parlament z přelomu 19. a 20. století, který byl postaven na pešťské straně Dunaje podle westminsterského vzoru ve snaze ukázat světu, že Uhersko je opravdová velmoc. V obdivuhodných interiérech této impozantní budovy uvidíte nejen novogotickou architekturu nejmohutnější maďarské stavby, ale také uherské korunovační klenoty - žezlo, jablko, meč a svatoštěpánskou korunu. V roce 1867 jí byl korunován císař František Josef I. na uherského krále.  Budapešť je ovšem i termálním rájem. Jako jediné velkoměsto nabízí relax ve více než padesáti lázeňských domech, napájených z více než osmdesáti vřídel a léčivých pramenů. Tradici lázeňství zde založili Turci. Za osmanské nadvlády v 16. a 17. století tu vznikly slavné lázně, z nichž jsou dodnes v provozu Rudas, Rácz, Király a Császár s jedinečnou orientální architekturou. Voda je vhodná pro nemoci dýchacího a zažívacího ústrojí, revmatické choroby, poruchy pohybového aparátu, zranění po úrazech, artritida a neuritida.  Lázně Széchényi v parku na konci Andrássyho bulváru patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální koupele, vanové lázně, bublinkové a slané koupele a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě.hotel se nachází na předměstí Budapešti, přesto je několik minut jízdy od centra města. Stanice metra linky M3 Újpest-Városkapu se nachází 10 minut chůze od hotelu. Supermarket Penny se nachází hned za rohem od 

Ubytování -

moderně zařízené  pokoje se zvukotěsnými okny, s možností přistýlky,  s koupelnou/WC, fénem, SAT-TV, telefonem, trezorem, ledničkou, Wi-Fi. Na vyžádání lze zajistit zapůjčení rychlovarné konvice pro přípravu kávy nebo čaje. K dispozici jsou  také rodinné pokoje. Dvoulůžkový pokoj je o velikosti 18 m2, třílůžkový pokoj 25 m2, rodinný pokoj 36 m2 (2 pokoje pod jedním uzavřením). Hotel má rovněž pokoje pro hendikepované, dětské postýlky a dětské vysoké stoličky jsou k dispozici.  

Stravování -

snídaně formou bufetu

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, lobby, snack bar, bezbariérový přístup, reprezentativní lounge, multifunkční konferenční prostory, úschovna zavazadel, centrální trezor, počítačový koutek pro hotelové hosty, Wi-Fi, room service, služby taxi, obstarávání vstupenek na kulturní akce a do památek, střežené parkoviště, wellness. Pro děti jsou zde vysoké stoličky a možnosti hlídání.  Wellnes služby: fitness, masáže, finská sauna – vše za poplatky. Domácí mazlíčci: jsou vítáni. Parkování: hotelové parkoviště střeženo kamerovým systémem – ZDARMA. 

Cena zahrnuje -

ubytování na 2 noci s bufetovou snídaní, parkování.

Fotogalerie