Sárvár - hotel Park Inn**** SILVESTR 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 190 Kč

Popis

Sárvár, který se nachází v západní části země, je malé příjemné městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. Pramen vycházející z hloubky 2000 m poskytuje léčivou vodu o teplotě 83°C, obsahující alkálie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Odpařený solný roztok se využívá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra je jí možno se skvělými výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při revmatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.Ubytování:

Poloha -

Sárvár, který se nachází v západní části země, je malé příjemné městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. Pramen vycházející z hloubky 2000 m poskytuje léčivou vodu o teplotě 83°C, obsahující alkálie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Odpařený solný roztok se využívá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra je jí možno se skvělými výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při revmatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.

Ubytování -

standard pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje (2 ložnice propojené dveřmi se 2 koupelnami) – za příplatek Kč 2.350/pokoj/noc, rodinné pokoje bez balkonu (1 ložnice s možností 2 přistýlek pro děti do 12 let).  Některé pokoje jsou s balkonem – cestovní kancelář nezaručuje pokoj s balkonem, individuálně kontrolovatelná klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, Wi-Fi, satelitní TV s radiem, trezor a telefon. 


 

Stravování -

bohaté bufetové snídaně a  večeře. Silvestrovská galavečeře za příplatek (povinně).

Vybavení -

Hotel Park Inn by Radisson ****je přímo spojen s velkým vnitřním a vnějším lázeňským areálem s plochou přes 3 600 m² vodní plochy. Hosté mají neomezený vstup do lázní (vnitřní bazény s termální léčivou vodou, zážitkové bazény, plavecké bazény, svět sauny). Sárvár Wellness Complex nabízí tradiční a asijské masáže, moderní zařízení fitness a beauty programy. Je zde i rodinné centrum zahrnující brouzdaliště, jacuzzi, bazén pro batolata, bazén s vlnobitím, lezeckou stěnu a 3 velké skluzavky, zážitkové bazény, dětský klub s hlídáním, herny. 

Cena zahrnuje -

4/3x polopenzi formou švédských stolů, v případě all inclusive:  snídaně: 07.00.-10.00 hodin, obědy: 11.30-15.00 hodin, večeře: 17.30-21.30 hodin. Od 11.30-21.30 hodin  neomezená konzumace: káva+ minerální voda +

ovocné nápoje + džusy - vše z automatů, ovocný, černý a zelený čaj, pivo, stolní víno, celodenní vstup do celého areálu (kromě saunového světa) a do fitness centra. 

 

 

Cena nezahrnuje -

místní pobytovou taxu 1.70 €/dospělý/noc (platba na místě), povinný příplatek za galavečeři 4.250 Kč/dospělá osoba, 2.120 Kč/dítě 6-17.9 let   - platba v CK spolu s pobytem. Při objednání a platbě do 30.10. sleva 850 Kč!
Galavečeře: (uvítací drink, buffetové stoly, neomezená konzumace šampaňského, vína, točené pivo, nealko, káva, živá hudba, program).

 

Doprava -

vlastní nebo možno dokoupit za 1.700 Kč/ os., nástupní místa Slaný, Kladno, Praha, Jihlava, Brno

Fotogalerie