Miskolctapolca, Kikelet Club Hotel *** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 990 Kč

Popis

Miskolc-Tapocka  je místo vhodné nejen na odpočinek, rekreaci, ale navrací i zdraví. Teplé prameny s radioaktivní vodou, vyvěrající pod kopcem Várhegy a jejich léčivé účinky jsou známy již po staletí. Termální voda působí při onemocnění srdce, cévního systému, nemocí nervového původu, při poruchách trávícího ústrojí, revmatických potížích a  dalších.  V blízkosti se nachází jezero, poseté malými ostrůvky, vhodné pro projížďky. Kikelet Club Hotel nabízí okouzlující atmosféru, velkolepý výhled na Miskolc-Tapolca a mnoho zařízení vhodných pro odpočinkovou i aktivní dovolenou. V blízkosti hotelu (500 m) se nachází evropská unikátní krasová jeskyně, která  je nejen krásnou podívanou pro oči, ale její speciální mikroklima vykazuje léčivé účinky. Do jeskynních koupelí si můžete v hotelu zakoupit zlevněné vstupenky. Jeskynní lázně, jejich ovzduší, vytvořené ve skalní jeskyni v roce 1959, pomáhají pacientům, trpícím na astmatické onemocnění. Hotel leží uprostřed čtyřhektarového parku nedaleko centra města. Ubytování:

Poloha -

Miskolc-Tapocka  je místo vhodné nejen na odpočinek, rekreaci, ale navrací i zdraví. Teplé prameny s radioaktivní vodou, vyvěrající pod kopcem Várhegy a jejich léčivé účinky jsou známy již po staletí. Termální voda působí při onemocnění srdce, cévního systému, nemocí nervového původu, při poruchách trávícího ústrojí, revmatických potížích a  dalších.  V blízkosti se nachází jezero, poseté malými ostrůvky, vhodné pro projížďky. Kikelet Club Hotel nabízí okouzlující atmosféru, velkolepý výhled na Miskolc-Tapolca a mnoho zařízení vhodných pro odpočinkovou i aktivní dovolenou. V blízkosti hotelu (500 m) se nachází evropská unikátní krasová jeskyně, která  je nejen krásnou podívanou pro oči, ale její speciální mikroklima vykazuje léčivé účinky. Do jeskynních koupelí si můžete v hotelu zakoupit zlevněné vstupenky. Jeskynní lázně, jejich ovzduší, vytvořené ve skalní jeskyni v roce 1959, pomáhají pacientům, trpícím na astmatické onemocnění. Hotel leží uprostřed čtyřhektarového parku nedaleko centra města. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s koupelnou se sprchou a WC, ledničkou, TV a telefonem. Možnost rodinných pokojů – pro rodiny s dětmi. Každý rodinný pokoj má navíc  kuchyň.

Stravování -

snídaně formou bufetu.

Vybavení -

restaurace, bar, sauna, vířivka, trezor, bezbariérový přístup. Ve veřejných prostorách internetové připojení zdarma, soukromé parkoviště zdarma. Hotelové lázně nabízejí saunu, infrasaunu, vířivku, zapůjčení kol – zdarma. Blízkost přístavu pro čluny nabízí možnost obdivovat takové památky, jako je Bogács, Bükki National Park a Castel of Diosgyor. Do města Košic je vzdálenost 60 minut jízdy autem. 

Cena zahrnuje -

ubytování na 1 noc se snídaní, odpolední čaj, saunu, infrasaunu, vířivku, Wi-Fi, parkování. V termínech 28.4.-1.5. + 20.10.-1.11.2018 jsou ceny jako v termínech 1.7.-31.8.2018.

 

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu 1,60 €/ od 18 let/ noc – platba na místě. V termínech 28.4.-1.5. + 2.6.-5.6. + 20.10.-1.11.2018 platí ceny jakovobdobí 1.7.-31.8.2018.  O víkendech - pátek, sobota je příplatek za osobu od 12 let Kč 520/noc.

Fotogalerie