Lázně Harkány 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 190 Kč

Popis


Cena nezahrnuje: Příplatek: za 1 lůžkový pokoj 900,-Kč/7 nocí, 1200,-Kč/10 nocí a 1400,-Kč/11 nocí

Komplexní pojištění 33,-/os./den

Svozy: H. Králové, Pardubice, V. Mýto + 490,-Kč/os.; Litomyšl, Polička, Svitavy + 390,-Kč/os. Svozy budou zajištěny při min. 6 osobách.
Doprava: Dopravu klimatizovaným autobusem (Bruntál, Krnov, Opava, Ostrava – Poruba, Příbor, Nový Jičín, Olomouc, Přerov, Brno).

Svozy: H. Králové, Pardubice, V. Mýto + 490,-Kč/os.; Litomyšl, Polička, Svitavy + 390,-Kč/os. Svozy budou zajištěny při min. 6 osobách.
Slevy: - pro děti do 18 let -2.000,- Kč (v doprovodu dospělé osoby).

- dítě do 7 let zcela zdarma

- u ubytování ve 3 lůžkovém studiu v domě Fasor -200,- Kč/osobu.

- spojení 2 turnusů -1.200,-Kč

- vlastní doprava -1.200,-Kč


Ubytování:

Popis - Harkány - termální lázně leží v nejteplejší a nejjižnější oblasti Maďarska, 26 km od starobylého města Pécs. Oblast má vynikající klima jako u Středozemního moře. Jedny z nejúčinnějších termálních lázní, které Vás zbaví bolestí kloubů bez léků!!! Lázeňský areál je situován v rozlehlém parku. Má celkem 8 bazénů s termální vodou teplou 25C až 36C. V roce 2003 prošel areál velkou rekonstrukcí. Léčivá voda obsahuje velmi aktivní karbonylsulfid. Jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Harkánská voda je tak velmi vhodná pro léčení pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kůra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a také v případech nemoci žlučníku a jater.

Ubytování - Studiový dům Fasor jen asi 200 m od areálu. Studia mají 1 pokoj (pro 2 osoby s možností 1 přistýlky), kuchyňku (s lednicí, nádobím, příbory) a sociální zařízení se sprchou či vanou, balkón. Ubytování je možné i v apartmánovém domě Fortuna (naproti domu Fasor), kde jsou dva pokoje + příslušenství. Vhodné pro ubytování 3 a 4 dospělých osob v jednom apartmánu.

Další informace - Zájezd je pořádán ve spolupráci s jinou CK a nevztahují se na něj žádné slevy za včasný nákup.

Fotogalerie