Kehidakustány, Kehida Termal hotel ****, AKCE 4=3 noci platby,ideální tip pro rodiny s dětmi 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 280 Kč

Popis

Kehidakustány leží v půvabné oblasti u Keszthely, v údolí řeky Zala, vzdálené od Balatonu jen 18 km. Obec ukrytá v mírně zvlněném údolí Zala je ideální pro odpočinek a rekreaci. Hotel se nachází ve společné budově s termálními lázněmi s léčivou vodou a zážitkovými lázněmi Kehida. V županech jste po pár krocích u bazénů.  Milovníci koupání zde najdou zastřešené zážitkové bazény a bazény pod širým nebem, bazén s umělým vlnobitím, brouzdaliště pro děti, bar u bazénu, perličkový ostrov, oázu saun, bar s nabídkou salátů. Je zde 94 m dlouhý tobogán, který okouzlí zvukovými a světelnými efekty.  Ubytování:

Poloha -

Kehidakustány leží v půvabné oblasti u Keszthely, v údolí řeky Zala, vzdálené od Balatonu jen 18 km. Obec ukrytá v mírně zvlněném údolí Zala je ideální pro odpočinek a rekreaci. Hotel se nachází ve společné budově s termálními lázněmi s léčivou vodou a zážitkovými lázněmi Kehida. V županech jste po pár krocích u bazénů.  Milovníci koupání zde najdou zastřešené zážitkové bazény a bazény pod širým nebem, bazén s umělým vlnobitím, brouzdaliště pro děti, bar u bazénu, perličkový ostrov, oázu saun, bar s nabídkou salátů. Je zde 94 m dlouhý tobogán, který okouzlí zvukovými a světelnými efekty.  

Ubytování -

celkem 42 pokojů různých typů. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, televize, klimatizace, minibar, fén, trezor, župan, Wi-Fi.. Pokoj pro rodinu s 2  dětmi: francouzské lůžko + pohovka, balkon. Spojené pokoje pro rodinu: dva dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi. Pokoje pro rodinu s malými děti: pokoj s francouzským lůžkem, balkon + malý pokoj pro děti s dětskou postýlkou, dětským otomanem. Na požádání lze doplnit bezplatně další postýlku, pult na přebalování, dětskou vaničku, dětskou lahev, židličku, nočník, chůvičku, slunečník, dětský kočárek. Pro hendikepované osoby jsou připraveny speciální pokoje.  Pro nejmenší jsou zde různé aktivity - hry. 

Stravování -

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.  

Vybavení -

recepce s halou,  restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, cukrárna zimní zahrada, bar, fitness, ping-pong, masáže, venkovní bazén se sluneční terasou, parkoviště.  

Cena zahrnuje -

ubytování na 1 noc s polopenzí, uvítací přípitek, denní vstupy do termálních lázní, vstupy do rodinných lázní,  připojení na internet, parkování.

 

Cena nezahrnuje -

Touristickou taxu: cca  € 1,1/osoba/noc – platba na místě.

 

Welness -

venkovní a vnitřní bazény – 13 bazénů s 2 600 m2 vodní plochy, fitness, včetně Kehida Fit programu,  termální bazény 36-380 C, vířivka, divoká řeka a další atrakce. K dispozici  v ceně: finská sauna, aromatická kabina, parní lázeň, vířivka,  Kneippův chodník. K dispozici je  stolní tenis, kola, Wi-Fi, mini klub, aqua fitness. Mateřská školka pro děti a různé vybavení i pro větší děti. Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Sirnatá, kvalifikovaná voda, která neobsahuje radon, je ideální pro léčení onemocnění pohybového ústrojí, nervového systému a gynekologických potíží.   

Fotogalerie