Hotel Majerik - 2021 ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 530 Kč

Popis

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero (4.4 ha) s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevovy nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů). Voda v jezeře tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se  obměňuje každé tři dny. Tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. V areálu jezera se nachází kolonáda, zahrady, občerstvení  a další lázeňské atrakce. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. hotel se nachází v samém centru lázeňského města, v blízkosti hlavního náměstí a cca 10 minut chůze od léčebného termálního jezera. Ubytování:

Poloha -

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero (4.4 ha) s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevovy nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů). Voda v jezeře tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se  obměňuje každé tři dny. Tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. V areálu jezera se nachází kolonáda, zahrady, občerstvení  a další lázeňské atrakce. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. hotel se nachází v samém centru lázeňského města, v blízkosti hlavního náměstí a cca 10 minut chůze od léčebného termálního jezera. 

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje (21 m2) s možností přistýlky, s koupelnou se sprchou, WC a fénem, balkonem, ledničkou, SAT-TV,  telefonem, Wi-Fi. Na požádání lze zajistit rodinné apartmány. Klimatizace za příplatek. 

Stravování -

bufetové snídaně a večeře formou 3-chodového menu

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, bar, lobby bar, letní restaurace, parkoviště, půjčovna kol, V přízemí hotelu se nachází ordinace známého praktika čínské medicíny. Wellness: za příplatek: sauna, finská sauna, solárium, manikúra, pedikúra. Dále hotel nabízí 60 druhů masáží. 

Cena zahrnuje -

Cena zahrnuje: 5dní/4noci ubytování za osobu s polopenzí,  používání Welness,  Wi-Fi, zapůjčení koupacího pláště. 

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu 1.80 €/ osoba/ noc - platba na místě, parkování cca 4 €/den, klimatizaci.

Fotogalerie