Eger - hotel EGER*** s wellness 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 190 Kč

PopisUbytování:

Poloha -

Eger je jedním z nejvzácnějších měst Maďarska. Za svůj charakter  může vděčit vynikajícím vínům, léčivé termální vodě a atraktivnímu architektonickému dědictví. Egerem se nese atmosféra středověku, kterou umocňuje zdejší několik let starý hrad a 38 kostelních věží vypínajících se nad městem. Štěpán I. Svatý povýšil Eger v roce 1004 na biskupské sídlo. Tvář Egeru utvářelo katolické smýšlení, zpestřila turecká kultura a tradice, barokní a klasicistní architektura. Eger se tak stal pestrým, inovativním a okouzlujícím městem, proto není náhodou, že je také jedním z oblíbených cestovních cílů Maďarů. Objevte ho i Vy. V malém městě je výhodou, že se v něm rychle a snadno dostaneme kamkoli, a tak se tu můžeme cítit opravdu jako doma. Eger je navíc městem zábavným, prezentujícím relaxaci a představujícím vysokou kvalitu, kde nás i gastronomická nabídka zaručeně odzbrojí. Po pouhých 15 minutách příjemné procházky z centra města se ocitneme v Údolí krásných žen, místě plném báječných příležitostí ke skvělému stravování a degustaci vín. Autentické vinné sklepy staré několik století na nás čekají se zdejšími specialitami a domácími víny.

Lázně Eger, které jsou navštěvovány zejména kvůli léčebným účinkům termálních pramenů, ale také odpočinku a relaxaci, leží ve východním Maďarsku ve známé vinařské oblasti a jsou ideální volbou pro dovolenou. Termální voda je obohacena o radon, který příznivě působí hlavně na pohybové ústrojí a při revmatických potížích. V jednom z nejhezčích měst Maďarska se zachovalými historickými památkami  najdete nejkrásnější barokní náměstí v celém Maďarsku. Nově zrenovovaný hotel se nachází v centru města.

Ubytování -

1 - 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, apartmány a rodinné pokoje kompletně vybaveny: koupelna, sociální zařízení, telefon, Sat - TV, Wi - Fi, mini bar, klimatizace, fén. V hotelu jsou i bezbariérové pokoje. Apartmá (rodinný pokoj): obývací pokoj, ložnice,  koupelna, sociální zařízení, klimatizace, telefon, Sat - TV, mini bar, internetová přípojka, trezor, fén.

Stravování -

polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Vybavení -

 recepce, úschovna zavazadel, hlídání dětí, praní prádla, žehlení, směnárna, vnitřní bazén, zážitkové lázně, perličkové koupele,  solné kabiny, saunu, infra-aroma-ledovou kabinu, fitness místnost, solarium. Rovněž si lze objednat léčebné a speciální masáže, pedikúru, manikúru. Světelné efekty a hudba ve wellness místnostech  pomáhají k relaxaci.  Venkovní dětský bazén a zážitkové koupele jsou připraveny pro děti. 

Cena zahrnuje -

4 dny/3 noci ubytování s polopenzí, používání  wellness: vnitřní bazén, zážitkové koupele,  jacuzzi,  solnou komoru, saunu, infra – lehkou - aroma- ledovou - kabinu, parní kabinu, Kneippův chodník,  použití  fitness centra, koupací plášť. Venkovní dětský bazén se zážitkovými koupelemi.

Termíny za příplatek na vyžádání : 15.3., 10.-13.4., 1.5., 1.6., 20.8., 1.-3.11.2020.

 

 

Cena nezahrnuje -

 parkování 4 €/auto/ noc, turistickou taxu 1.5 €/noc, domácí mazlíčci 14 €/noc. Platby na místě.

 

Doporučujeme: -

Egerszalók - 5 km od Egeru se nachází obce do které se můžeme dostat snadno autobusem, autem ale také na kole. Hlavní atrakcí vesničky je termální voda o teplotě 65-68 C, vyvěrající z hloubky 410 metrů, tekoucí po kaskádovitém úbočí kopce na němž zanechává vápencové usazeniny o rozloze 1 200 m2 . Je to jedinečná podívaná v Evropě a podobný přírodní útvar se nachází jen na dvou místech světa: v tureckém Pamukkale ve Spojených státech, v Národním parku Yellowstone.

Jeskynní a zážitkové lázně Cascade : nacházejí se v obci Demjén blízko Egeru a nabízejí ojedinělý zážitek nezávisle na ročním období. Léčivý voda v jeskyni vyvěrá z pramene starého desítky tisíc let. O dobrodružný zážitek se tu postará několik tobogánů: klikatý, prudce klesající, nebo pro ty, co hledají klidnější zábavu doporučujeme "Pomalou řeku" o délce 133 metrů.

Mofetta - malá obec leží pod severovýchodními svahy pohoří Mátra, ve vzdálenosti 30 km od Egeru je bohatá na přírodní bohatství, vzduch v okolí je čistý a svěží, panoráma překrásné. Nachází se zde v Maďarsku nejvýznamnější přírodní výron suchého oxidu uhličitého Mofetta.

 

 

 

Fotogalerie