Balaton, Siófok - hotel Panorama**** s bazénem 

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 720 Kč

Popis

Hotel Panoráma je umístěn jen několik kroků od pláže v části Aranypart v Siófoku, na jižním břehu jezera Balaton, pouze několik kroků od pláže.Ubytování:

Poloha -

Hotel Panoráma je umístěn jen několik kroků od pláže v části Aranypart v Siófoku, na jižním břehu jezera Balaton, pouze několik kroků od pláže.

Ubytování -

Hotel je nově zrenovován, nabízí světlé klimatizované pokoje, má 2 venkovní a 1 krytý bazén + různá wellness zařízení včetně sauny, parní sauny a posilovny. Nově zařízené pokoje mají klimatizaci, Sat-TV, mini bar, Wi-Fi, trezor, koupelnu s vanou a fénem, WC. Většina pokojů je s balkonem.
Maximální obsazenost pokoje: 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.

Hotel má elegantní, moderně zařízenou restauraci s velkým výběrem maďarských a mezinárodních jídel, které se podávají formou bufetu.
V café baru a na terase si hosté mohou dát osvěžující nápoje a kokteily.
V hotelu je k dispozici ZDARMA: vnitřní bazén, jeskyní lázeň, sauna, horkovzdušná lázeň, parní lázeň, ledová fontána, fitness, střešní terasa, vířivka a dětský klub.
Za poplatek jsou k dispozici: tenisové kurty, masáže, půjčovna sufrů a kol.

Sport a zábava: sauna park (sauna, horkovzdušná lázeň, tepidarium, infra sauna, zážitkový bazén, parní sauna), fitness, lehátka v zahradě před hotelem, dále venkovní bazén a bazén pro děti (pouze během léta). 

Stravování -

snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje -

Ubytování se snídaní formou bufetu, využití bazénů, sauna parku (finská sauna, tepidarium, infra sauna, zážitkový bazén, parní lázeň, zážitkové sprchy), fitness místnosti a lehátka před hotelem, pobytovou taxu.

Libovolný nástupní den. V období 17.07.-26.08.2020 min. pobyt 4 noci.
Maximální obsazenost pokoje: 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.

 

 

Cena nezahrnuje -

Pronájem tenisových kurtů, masáže a půjčení surfů a kol.
Domácí mazlíčci do 15 kg: 18 €/noc – platba na místě.

Další -

Libovolný nástupní den, v termínu 30.06. - 26.08.2017 je minimální pobyt 4 noci.

Vybavení -

Hotel má elegantní, moderně zařízenou restauraci s velkým výběrem maďarských a mezinárodních jídel.V café baru a na terase si hosté mohou dát osvěžující nápoje a kokteily.
V hotelu je k dispozici ZDARMA: vnitřní bazén, jeskyní lázeň, sauna, horkovzdušná lázeň, parní lázeň, ledová fontána, solná jeskyně, fitness, střešní terasa, vířivka a dětský klub.
Za poplatek jsou k dispozici: tenisové kurty, masáže, půjčovna sufrů a kol.

Fotogalerie