ADVENT-Zalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 820 Kč

Popis

Lázeňské město Zalakaros se nachází na jihozápadě Maďarska. Komfortní hotel Karos Spa obklopený “Rajskou zahradou” je  umístěn v centru města. V blízkosti jsou cyklo-turistické stezky, které nabízejí dobré podmínky pro aktivní dovolenou. Velké termální lázně jsou vzdáleny od hotelu cca 500 m. V hotelu je restaurace, kavárna, letní zahrada s grilem, internet, obchod. Ubytování:

Poloha -

Lázeňské město Zalakaros se nachází na jihozápadě Maďarska. Komfortní hotel Karos Spa obklopený “Rajskou zahradou” je  umístěn v centru města. V blízkosti jsou cyklo-turistické stezky, které nabízejí dobré podmínky pro aktivní dovolenou. Velké termální lázně jsou vzdáleny od hotelu cca 500 m. V hotelu je restaurace, kavárna, letní zahrada s grilem, internet, obchod. 

Ubytování -

komfortní klimatizované pokoje s vanou nebo sprchou, WC, bidetem, fénem, telefonem, SAT TV, internetovým  připojením, mini barem, trezorem a balkonem.  Bezbariérové  pokoje a pokoje pro alergiky  na vyžádání. Dvoupokojové rodinné pokoje – cca 45 m2- obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby a ložnice, balkon nebo terasa. 

Stravování -

snídaně formou bufetu, oběd nebo večeře formou bufetu. 

Vybavení -

Spa Wellness  – 4 000 m2: 5 vnitřních bazénů, 2 venkovní bazény, dětský bazén, vířivka, termální koupele, zážitkový bazén, ledová jeskyně, svět saun s finskou saunou,  fitness, vodní gymnastika. Denně aqua gymnastika. Oddělení pro děti se zajímavými programy. Za poplatek: solarium, masáže, tělové procedury a další. 

Cena zahrnuje -

ubytování  s polopenzí- snídaně, oběd nebo večeři,  dopravu autobusem, technický doprovod, používání Spa wellness, posilovnu, aerobic, stretching, jógu, pilates, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program, Wi-Fi,  zapůjčení koupacích plášťů.pro dospělé, hlídaní dětí.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu 1.80 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba na místě.

Sport: -

posilovna, aerobic, stretching, jóga, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program. Za poplatek: půjčení kol, nabídka výletů. K dispozici lázeňské a léčebné centrum (balneo-hydro-,mechano-osygeno-magneto- a elektroterapie, inhalace, ošetření nohou atd.

Program -

1.den : odjezd z Prahy v 06:00 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, zdravotní zastávky. Po příjezdu do Zalakarose ubytování, relaxace, koupání a večeře. 2.-4. den: relaxace v termálních lázních, večeře.  5.den: snídaně, koupání a relaxace do 12:00 hodin, odjezd do ČR. 

Fotogalerie