ADVENT, hotel Erzsébet s autobusem ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 610 Kč

Popis

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatismu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevovy nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů). Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. Město je známé také jako vinařská oblast, takže milovníci vína si přijdou na své. Nedaleko se nachází městečko Tapolca (35 km), které doporučujeme navštívit – podzemní jeskyně, kde se můžete plavit na loďkách.  V okolí jsou také různé hrady a zámky, např. zámek Festetics s překrásnými zahradami (město Keszthely – 11 km). Jezero Balaton se nachází ve vzdálenosti 10 km. Vzdálenost Praha –  520 km. Hotel Erzsébet***, komfortní hotel se nachází cca 300 metrů proti hlavnímu vchodu do termálního jezera.  Ubytování:

Poloha -

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatismu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevovy nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů). Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. Město je známé také jako vinařská oblast, takže milovníci vína si přijdou na své. Nedaleko se nachází městečko Tapolca (35 km), které doporučujeme navštívit – podzemní jeskyně, kde se můžete plavit na loďkách.  V okolí jsou také různé hrady a zámky, např. zámek Festetics s překrásnými zahradami (město Keszthely – 11 km). Jezero Balaton se nachází ve vzdálenosti 10 km. Vzdálenost Praha –  520 km. Hotel Erzsébet***, komfortní hotel se nachází cca 300 metrů proti hlavnímu vchodu do termálního jezera.  

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou a WC, klimatizací, trezorem, minibarem, TV, telefonem, Wi-fi, županem.  

Stravování -

polopenze - snídaně formou bohatého bufetu, večeře výběr ze 3 chodového menu, nabídka pro vegetariány.

Vybavení -

výtah, restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní, kavárna, bar, terasa, zahrada,   vlastní wellness, půjčovna kol, obchod se suvenýry, Wi-Fi, uzavřené podzemní parkoviště za poplatek (6 €/den), venkovní parkování 3€/den, úschovna zavazadel.

Cena zahrnuje -

ubytování na 4 noci s polopenzí, vstupy do hotelových lázní, trezor, klimatizaci, župan, Wi-Fi, pobytovou taxu..

Cena nezahrnuje -

parkování  – platí se na místě. O vánočních svátcích se cena zvyšuje o Kč 1.300/osoba za sváteční štědrovečerní večeři a program.

Vlastní zážitkové lázně -

 sauna, vířivka, parní kabina, plavecký bazén, relaxační místnost. K dispozici jsou také kosmetické a léčebné kúry. 

Fotogalerie