Hotel Paradisus Varadero Resort & Spa *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 67 519 Kč

PopisUbytování:

Výhody nabídky 1 - exkluzivní hotel vhodný pro rodinnou dovolenou

Výhody nabídky 2 - rozsáhlé wellness centrum 

Výhody nabídky 3 - krásná písečná pláž 

Výhody nabídky 4 - výborná kuchyně

Středisko - Varadero

Poloha - Jeden z nejluxusnějších hotelů v oblasti Varadero leží v tropické zahradě přímo u překrásné písečné pláže. Centrum Varadera je vzdáleno 11 km. V případě příletu do Havany je doba transferu z letiště do hotelu cca 150 minut.

Pláž - Klidná, písečná pláž ve tvaru laguny se nachází přímo u hotelu. Lehátka i slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení - 421 pokojů, Spa centrum, hlavní restaurace, 5 restaurací à la carte, 1 restaurace pouze pro klienty části Royal, 4 bary, 2 bary pouze pro část Royal, kadeřnictví, salon krásy, obchody se suvenýry, butiky, půjčovna automobilů a motocyklů. K venkovnímu vybavení patří bazén (2 400 m2), terasa na slunění s lehátky.

Ubytování - JS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, kávovar, žehlička s žehlicím prknem, minibar, trezor, balkon nebo terasa. JSR: viz JS, služby Royal Service. Maximální obsazenost Junior suite (JS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě  / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Junior suite (JSR): 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělí Dítě do 12 let

Strava - Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení formou snacku ve vybraných časech, večeře v restauracích à la carte (nutno předem zarezervovat, omezeno kapacitou), alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly místní výroby (24 hodin denně), pravidelně doplňovaný minibar (voda, pivo, nealkoholické nápoje).

Sport a zábava - Fitness, tenis, aerobic, plážový volejbal, stolní tenis, stolní fotbal, pétanque, půjčovna kol, basketbal, nemotorizované vodní sporty, šnorchlování, kánoe, kajaky, aqua aerobic, windsurfing, sauna, jacuzzi; za poplatek motorizované vodní sporty, jízda na koni. Denní i večerní animační programy pro dospělé i děti.

Cena zahrnuje - * leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* služby česky mluvícího delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace - Cena nezahrnuje:* vízum - 990 Kč, na požádání zajistíme* cestovní pojištění - více informací naleznete na www.cedok.cz/dalsi-sluzby. Upozorňujeme, že na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o tomto pojištění.

Mapa

Fotogalerie