Villaggio delle Sirene ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 648 Kč

Popis


Doprava: Vlastní


(možnost
dokoupení
dopravy
zájezdovým
autobusem
á
3.990,-
Kč)
Cena nezahrnuje: Kompletní
cestovní
pojištění
(vč.
léčebných
výloh
a
storna)
á
33,-
Kč/os./den


Pobytová
taxa
v
místě
pobytu
ve
výši
cca
1
-
3€/os.
od
10
let/noc

Poplatky
(úhrada
na
místě)


-
povlečení
á
10€/os./výměna


-
lehátko
na
pláži
cca
10€/den

Poloha:

MARINA DI CAMEROTA - leží na pobřeží chráněného přírodního parku Cilento. Je to původně stará rybářská vesnička. Nedaleký lodní přístav s promenádou láká k procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče.


Ubytování:

Popis - Villagio delle Sirene*** je atraktivní komplex obklopený středomořskou vegetací vzdálený od moře cca 150m (písek s oblázky, pozvolný vstup do moře) a cca 1 km od centra Mariny di Cameroty.

Vzdálenosti - cca 150 m od moře (písčito-oblázková pláž) cca 1 km od centra Mariny d. Cameroty

Ubytování - APT MONO A 2/3 pro 2-3 osoby: obývací místnost se dvěma až třemi lůžky a s plně vybaveným kuchyňským koutem na otevřené lodžii (terase), sociální zařízení, ve zděné budově v přízemí a 1. patře. APT BILO B 2/4 pro 2-4 osoby: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, ve zděné budově ve 2. a 3. patře, bez balkónu. BGL pro 4 osoby: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, předsíň, sociální zařízení. Kuchyňský kout je na zastřešené terase. Bungalovy jsou zděné nebo dřevěné.

Vybavení a služby - K dispozici je bazén se slunečníky a lehátky, bar. Nehlídané parkoviště uvnitř areálu.

Sport a zábava - hřiště na volejbal a fitness centrum

Fotogalerie