TERESA *

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 600 Kč

Popis

Třípatrový hotel bez výtahu nabízí 1–4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V přízemí je klientům k dispozici klimatizovaná jídelna, hotelový bar (ceny českých restaurací, točené české pivo) s SAT-TV (české programy), informační pult, Wi-Fi a toalety. Na patrech jsou navíc společné sprchy a toalety využívané v den střídání turnusů. Pro děti je zde venkovní dětský koutek. K posezení se nabízí venkovní krytá terasa v přízemí a otevřená terasa ve 3. patře, která je využívána také na cvičení (jóga, aerobic, tanec, zumba) nebo skupinová sezení či studium.
Delegát je nepřetržitě k dispozici v recepci hotelu (8– 24 hod).

Poloha:

Velice oblíbený, příjemný a prostorný rodinný hotel v klidné části historického centra města a 250 m od moře (pláž Ponente).


Ubytování:

Ubytování - Klientům jsou k dispozici 1-4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje (šatní skříň, psací stůl se židlí, manželská postel s nočními stolky, palanda, SAT-TV) s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají balkón nebo jsou vybaveny stropním ventilátorem. Jednolůžkové pokoje jsou BEZ PŘÍPLATKU! Předání pokojů probíhá v den příjezdu cca ve 12-13 hod; v den odjezdu musí být pokoje uvolněné nejdéle do 8 hod.

Fotogalerie