Rezidence VIOZ ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 090 Kč

Popis


Poloha:

0.3km Pejo Fonti
300m skiareál Pejo


Ubytování:

Popis - Rezidence patří ke stejnojmennému hotelu Vioz***, který leží naproti přes ulici. Hosté rezidence mohou využívat některých hotelových služeb. Většina služeb se nachází v budově hotelu, wellness centrum je v budově rezidence. Rezidence má ideální polohu kousek od nástupní stanice lanovky. Je vhodná pro jednotlivce i pro skupiny.

Vybavení rezidence - recepce, společenská místnost s TV, lyžárna, Wi-Fi, parkoviště, garážová stání (za poplatek), billiár a stolní tenis (za poplatek)

Vybavení apartmánů - příslušenství, TV, telefon, balkón BILO 2/3 - cca 35 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice se 2-3 lůžky BILO 4 - cca 43 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a 2 lůžky TRILO 5 - cca 50 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2-3 lůžky TRILO 6 - cca 58 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a palandou Některé apartmány TRILO v chaletu - bez balkónu.

Relaxační centrum - vířivka (na žetony, extra za poplatek) sauna, turecká lázeň, multifunkční sprcha, solárium, relaxační koutek s lehátky, Kneipp, senná terapie, posilovna

Fotogalerie