Rezidence La Playa 

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 482 Kč

Popis


Doprava: Vlastní


Možnost
dokoupení
dopravy
klimatizovaným
autobusem
á
4.190,-Kč
(při
zakoupení
s
ubytováním)


Pouze
doprava
(bez
ubytování)
á
4.590,-Kč.


Při
spojení
termínu
je
příplatek
1.400,-Kč.
Cena nezahrnuje: Povinné
příplatky
(na
místě):


-
závěrečný
úklid
á
25€/APT


-
kauce
á
50€/APT


-
klubová
karta
á
15€/os./týden

Pobytová
taxa:
v
r.
2021
se
bude
na
místě
vybírat
taxa
ve
výši
1
-
3€/os.
od
10
let/noc.

Kompletní
pojištění
(vč.
léčebných
výloha
a
storna
zájezdu)
á
33,-Kč/os./den.
Slevy: Dítě
v
APT
do
5
let
bez
lůžka
platí
4.000,-Ubytování:

Popis - SCALEA - historické městečko u Tyrhenského moře cca 240km pod NEAPOLÍ. Nedaleko je překrásný záliv POLYCASTRO s ostrovem DINO. Má velice dobrou vybavenost. Pláž je upravená, převážně písčitá nebo oblázková.

Ubytování - Ubytování je v REZIDENCI LA PLAYA - leží přímo v centru městečka, cca 100 m od pláže a 300 m od historického centra. V okolí jsou nehlídaná parkoviště. Jednoduše zařízené APT BILO 4/6 se nacházejí v 1. patře (obývací místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, pokoj v patře s manželskou postelí a 2 lůžky, TV, sociální zařízení, balkón).

Další informace - Pobytová taxa: v r. 2016 se bude na místě pravděpodobně vybírat taxa ve výši 1-3€/os.od 12 r./noc V APT není ve většině případů povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky. Úklid provádí většinou klienti sami. Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod. Delegát – nachází se v oblasti, není při ubytování klientů, k dispozici je klientům 1-2x týdně, organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce. Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený). Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy, atd. Platí se až na místě.

Fotogalerie