Rezidence La Playa 

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 482 Kč

Popis


Doprava: Vlastní

Možnost dokoupení dopravy klimatizovaným autobusem á 4.190,-Kč (při zakoupení s ubytováním)

Pouze doprava (bez ubytování) á 4.590,-Kč.

Při spojení termínu je příplatek 1.400,-Kč.
Cena nezahrnuje: Povinné příplatky (na místě):

- závěrečný úklid á 25€/APT

- kauce á 50€/APT

- klubová karta á 15€/os./týdenPobytová taxa: v r. 2021 se bude na místě vybírat taxa ve výši 1 - 3€/os. od 10 let/noc.Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den.
Slevy: Dítě v APT do 5 let bez lůžka platí 4.000,- Kč


Ubytování:

Popis - SCALEA - historické městečko u Tyrhenského moře cca 240km pod NEAPOLÍ. Nedaleko je překrásný záliv POLYCASTRO s ostrovem DINO. Má velice dobrou vybavenost. Pláž je upravená, převážně písčitá nebo oblázková.

Ubytování - Ubytování je v REZIDENCI LA PLAYA - leží přímo v centru městečka, cca 100 m od pláže a 300 m od historického centra. V okolí jsou nehlídaná parkoviště. Jednoduše zařízené APT BILO 4/6 se nacházejí v 1. patře (obývací místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, pokoj v patře s manželskou postelí a 2 lůžky, TV, sociální zařízení, balkón).

Další informace - Pobytová taxa: v r. 2016 se bude na místě pravděpodobně vybírat taxa ve výši 1-3€/os.od 12 r./noc V APT není ve většině případů povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky. Úklid provádí většinou klienti sami. Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod. Delegát – nachází se v oblasti, není při ubytování klientů, k dispozici je klientům 1-2x týdně, organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce. Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený). Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy, atd. Platí se až na místě.

Fotogalerie