Rezidence Gandhi ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 415 Kč

Popis


Doprava: Vlastní
doprava

Možnost
dokoupení
dopravy
zájezdovým
autobusem
(4.190,-Kč).


Při
spojení
termínů
příplatek
1400,-Kč,
Cena nezahrnuje: Povinné
příplatky
(na
místě):


-
závěrečný
úklid
á
25€/APT


-
kauce
á
50€/APT


-
klubová
karta
á
15€/os./týden

Pobytová
taxa
-
v
roce
2021
se
bude
na
místě
vybírat
taxa
ve
výši
1
-
3€/os.
od
10
let/den.

Kompletní
pojištění
(vč.
léčebných
výloha
a
storna
zájezdu)
á
33,-Kč/os./den.


Ubytování:

Popis - SANTA MARIA DEL CEDRO - Dvě na sebe navazující letoviska leží v severní části Kalábrie, nedaleko známého městečka Scalea. Dnes jsou tato městečka plná hotelů, apartmánových rezidencí, restaurací a obchodů a splňují tak náročné požadavky návštěvníků, kteří zde zajisté prožijí příjemnou dovolenou.

Ubytování - REZIDENCE GANDHI** leží cca 50 m od pláže (APT TRILO 6 MARE) nebo 200 m od pláže (APT BILO a TRILO 6 MONTE) s dětským bazénem a přímo v centru městečka. V okolí se nacházejí restaurace, bary, pizzérie a různé obchody.

Další informace - Různé: Děti do 5 roků bez lůžka platí 4.000,-Kč. V APT není ve většině případů povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky. Úklid provádí většinou klienti sami. Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod. Delegát – nachází se v oblasti, není při ubytování klientů, k dispozici je klientům 1-2x týdně, organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce. Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený). Pobytová taxa: v r. 2016 se bude na místě vybírat pravděpodobně taxa ve výši 1-3€/os.od 12 r./noc

Tip - Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy,… Platí se až na místě.

Fotogalerie