Rezidence Gandhi ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 605 Kč

Popis


Cena nezahrnuje: Povinné příplatky (na místě):

- závěrečný úklid á 25€/APT

- klubová karta á 15€/os./týden

- kauce á 50€/APTMožné příplatky - dětská postýlka 50€/týdenPobytová taxa: v roce 2021 se bude a místě pobytu vybírat taxa ve výši cca 1 - 3€ os. od 10 let/den.Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den.
Doprava: Zájezdovým autobusem.

Video, teplé i studené nápoje, tam i zpět se jede nonstop – pouze hygienické přestávky.Z oblasti Kampánie bude zajištěn italský transfer do oblasti Kalábrie.Při spojení termínů příplatek 1400,-Kč (bus doprava).
Slevy: Děti do 5 roků bez lůžka platí 4.000,-Kč.


Ubytování:

Popis - SANTA MARIA DEL CEDRO - Dvě na sebe navazující letoviska leží v severní části Kalábrie, nedaleko známého městečka Scalea. Dnes jsou tato městečka plná hotelů, apartmánových rezidencí, restaurací a obchodů a splňují tak náročné požadavky návštěvníků, kteří zde zajisté prožijí příjemnou dovolenou.

Ubytování - REZIDENCE GANDHI** leží cca 50 m od pláže (APT TRILO 6 MARE) nebo 200 m od pláže (APT BILO a TRILO 6 MONTE) s dětským bazénem a přímo v centru městečka. V okolí se nacházejí restaurace, bary, pizzérie a různé obchody.

Další informace - Různé: Děti do 5 roků bez lůžka platí 4.000,-Kč. V APT není ve většině případů povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky. Úklid provádí většinou klienti sami. Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod. Delegát – nachází se v oblasti, není při ubytování klientů, k dispozici je klientům 1-2x týdně, organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce. Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený). Pobytová taxa: v r. 2016 se bude na místě vybírat pravděpodobně taxa ve výši 1-3€/os.od 12 r./noc

Tip - Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy,… Platí se až na místě.

Fotogalerie