Rezdience LA PALUMMERA 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 550 Kč

Popis


Poloha:

150m písečná pláž Cava dell´isola
1.5km Forio


Ubytování:

Popis - Rezidence je tvořena ze dvou budov, které jsou umístěné v krásné zahradě s olivovým hájem a ovocným sadem. K dispozici je 15 apartmánů kategorie MONO a BILO. Rezidence se nachází v části Cava dell´Isola nad stejnojmennou písečnou pláží, jen několik minut od známého termálního parku Poseidon.

Vybavení rezidence - recepce, společná prádelna s pračkou, žehlicí prkno a žehlička, vnitřní parkoviště, Wi-Fi v apartmánech zdarma, internet zdarma na PC v recepci, k dipozici 1 x slunečník/apartmán.

Vybavení apartmánů - vlastní příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, TV a telefon, klimatizace je na vyžádání (za příplatek), vlastní terasu či společný venkovní prostor k posezení MONO A 2/3: max 3 osoby. Umístěn v přízemí, skládá se ze 3 podlaží: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, vyvýšený prostor po schodech nahoru s manželskou postelí, kuchyně a koupelna - po schodech dolů, venkovní vybavený prostor k posezení. MONO B 4: max 4 osoby. Umístěn v přízemí, prostornější apartmán než typ Mono A, skládá se ze 3 podlaží: z obývací místnosti s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, vyvýšeného podlaží po schodech nahoru s manželskou postelí, kuchyně a koupelna - po schodech dolů, venkovního vybaveného prostoru k posezení. BILO C 4: max 4 osoby. Umístěn buď v přízemí nebo v 1.patře apartmánového domu. Obývací místnosti s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyně, ložnice a koupelny. V některých jsou pokoje oddělené pouze závěsem. Venkovní vybavený prostor k posezení. BILO D 5: max 5 osob. Apartmán v 1.patře s výhledem na moře. Obývací místnost s rozkládacím gaučem, ložnice s vlastním příslušenstvím, druhá koupelna, prostornější venkovní sezení s terasou.

Mapa

Fotogalerie